Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujausi

 tg2013.png
Naujienos
Tėvo gitara

 tgtg

Tarptautinis gyvo roko festivalis ,,Tėvo gitara ‘‘ jau devintąjį kartą sudrebino Rokiškį. 
Augdamas roko muzikos festivalis keitėsi, bet tikslas išliko tas pats - skatinti klausytoją pažinti tikrą, gyvą roko muziką. Festivalio šūkis: ,,Tėvo gitara – įkvepiančio roko festivalis”. Jis sujungė meilės ir taikos idėją. ,,Tėvo gitaroje‘‘ persipynusi skirtingų stilių gyvai atliekama roko muzika, kuri suartina skirtingus žmones. 
,,Tėvo gitara‘14‘‘ – gyvos muzikos invazija, gegužės 31 dieną užkariavo ne tik Rokiškį, bet ir visą Lietuvą. Žmonės turėjo puikią proga pasiklausyti net šešių grupių iš Lietuvos ir Latvijos , kurios atlieka savo kūrybos roko muziką. Festivalyje be puikios kokybės muzikos taip pat buvo kūrybinė apyrankių pynimo laboratorija, muzikos kovos scenoje, kurių metu buvo galima laimėti puikius festivalio marškinėlius, o norint gauti firmines "Tėvo Gitaros" apyrankes reikėjo nusifotografuoti su festivalio merginomis. 
Šiais, 2014 metais, sulaukėme grupių iš Vilniaus, Marijampolės, Kauno, Rygos ir Daugpilio. ,,Tėvo gitarą‘‘ pradėjo kauniečių grupė ,Radio Masažas ". Penki vaikinai atliko savo kūrybos lietuvišką roką. 

Taip pat pasirodė visoje Europoje koncertuojantys ir seni festivalio draugai - Latvijos grupė ,Dabasu Durovys".Grupė atliko skirtingų stilių muziką. Jų kūryboje buvo galima rasti rock, reggae, blues rock, rock’n’roll motyvų, tačiau patys save jie vadina latgalietiško roko grupe. ,,Tėvo gitaroje‘‘ suskambėjo ,Monkey Tank”. Tai viena perspektyviausių alternatyvaus roko grupių Lietuvoje. Trankiai skambančios gitaros ir disko laikus primenantys ritmai, moderniojo roko, grandžo ir postroko įtaka byloja vieną – „Monkey Tank“ turi ką pasiūlyti įvairiausio skonio melomanams. Pasirodė jau legenda tapusi Šarūno Mačiulio grupė ,,Poliarizuoti stiklai ‘‘. Ji susikūrė 1986 metų rugsėjo 9 dieną, Vilniuje. Jie groja stilių, kuriame taikiai sugyvena ir vienas kitą papildo rokenrolas, country, džiazas, heavy metal rock ir dainuojamoji poezija. Grupė ta pačia sudėtimi jau 25 metai aktyviai dalyvauja muzikiniame Lietuvos gyvenime ir nesiruošia sudėti „ginklų“ Festivalį drebino ,Roadside Break‘‘. Tai marijampoliečių grupė, grojanti septintojo dešimtmečio roką bei bliuzą. Vaikinukai dalyvauja įvairiuose renginiuose. Vienas iš jų - tai muzikos konkursas ,,Garažas”, kuriame grupė antrajame pusfinalyje užėmė pirmąją vietą. O festivalį užbaigė grupė iš Latvijos ,Bez PVN " susikūrusi 2003 metais . Grupė per savo karjerą yra išleidusi du muzikinius albumus ir susilaukusi didelio pripažinimo. Festivalio remėjai: Gimtasis Rokiškis, Zirzilė, Sirena, Lietuvos kultūros taryba, miesto savivaldybė, Rokiskio kultūros centras, Virokis, Intelektualūs kompiuteriai, Sanomis, Daivida, Lašų duona, Rokiškio Sūris. Ačiū! Laukiame kitų metų ir neketiname sustoti!
 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Vienas žodis išlaisvina mus nuo gyvenimiško skausmo. Tas žodis- Meilė.(Sophocles)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Apklausa

Koks Jūsų amžius?
 

Akimirka

Prisijunk!