Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujausi

 tg2013.png
Naujienos
"Tolimoji Kinija"

 Kinija

„TOLIMOJI KINIJA“-nuotykis kurio nepamirši!

Šiandien, kultūros centre vyko renginys „Tolimoji Kinija”. Mes- Jaunųjų Lyderių Klubas, turėjome nuostabius svečius iš VDU kinų kalbos ir kultūros klubo „Wu Wei“. Jų dėka, visi dalyviai galėjo išmokti naujų dalykų, ir susipažinti su kinų kultūra iš pirmų lūpų-kiniečių, arba žmonių kuriems tai yra įdomu ir jie to mokosi. „Tolimosios Kinijos“ metu vyko tokie užsiemimai:

- Kuo skiriasi kinai nuo lietuvių? - Mitai ir stereotipai apie Kiniją -Kinų kalbos pamokėlė -Valstybė valstybėje: Honkongas -Spalvingoji Kinijos popkultūra -Kinijos mažumos: daug kultūrų- viena šalis - Tachi quan- lašas iš Kinų kovos menų šaltino -Arbata: menas, kultūros dalis, kasdienybė? -Kinų kalbos pamokėlė -Kaligrafijos užsiėmimai Norime padėkoti dalyviams ir visiems prisidėjusiems prie šio renginių. Nuoširdus ačiū!
 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Yra žmonių, tikinčių, kad gydytojai ir seselės yra pajėgūs suplaktus kiaušinius sugrūsti atgal į lukštus. (Dorothy C.Fisher)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Apklausa

Koks Jūsų amžius?
 

Akimirka

Prisijunk!