Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Projektai arrow Projektas "Žemė. Ugnis. Vanduo. Oras"
Projektas "Žemė. Ugnis. Vanduo. Oras"
zuvo.jpg
Rugpjūčio 18-26 dienomis, Andrioniškių miestelyje, vyko projektas „Žemė.Ugnis.Vanduo.Oras“ (9 dienų žygis). Veiklų metu, įgijome keturias pagrindines kompetencijas: sprendimų priėmimas, savęs pažinimas, konfliktų sprendimas bei darbas komandoje. Visas  šias kompetencijas įtvirtino 3-jų dienų žygis, kurio metu vyko asmeninio iššūkio vykdymas, plaukimas baidarėmis, baimių įveikimas, t.y. laisvo kritimo šuolis nuo tilto.
 
945196_10151708461223001_1164281251_n.jpg
Štai kokie dalyvių įspūdžai apie šį projektą:
Daiva: žygyje buvo pykčių, bet dar daugiau šypsenų.  Įveikiau baimes, supratau kaip gera padaryti tai, ką prisižadi sau ir tuo pačiu nenuvili kitų.
 
Ieva: prieš atvykstant į patyriminį žygį nesitikėjau, kad visi taip susibendrausime, tapsime tokiais artimais... Laikui bėgant jautėsi didėjantis nuoširdumas bei pasitikėjimas kitais komandos  nariais.
 
Mykolas: atvykdamas tikėjausi, kad bus fizinė stovykla, bet pasirodė visai priešingai. Buvau labai laimingas, kad čia atvykau. Žmonės, kurie mane vertino ir davė patarimus, privertė mane apmąstyti, koks išties esu žmogus ir koks norėčiau būti. Apmastęs patarimus, kritika ir komplimentus nusprendžiau, kad turėčiau jų paklausyti ir daugiau atskleisti kitą savo asmenybės pusę. Taigi manau, kad  merginų darbas nenuėjo veltui, kurios įvykdė šį projektą.

1175326_10151708461028001_985620124_n.jpg
Steponas: šis laikas buvo praleistas labai turiningai, buvo daug įdomios veiklos, reikėjo parodyti koks esi ir pažinti save. Žygyje pažinau tikrai labai gerus žmones, su kuriais laikas prabėgo dar greičiau.
 
Julija: labai įdomiai praleidau laiką, įgijau daug patirties, išmokau dirbti komandoje, išklausyti skirtingų žmonių nuomones. Buvo sunku išvažiuoti, visi labai susibendravome.
 
Ignas: patyriminis žygis  buvo nuostabus, tikrai nesitikėjau.Susipažinau su daugybe naujų žmonių ir išmokau naujų dalykų. Labiau  pažinau save bei išmokau pažinti kitus
 
Eividas: žygis  buvo žiaaaauriai geras, visada buvo labai įdomu, netruko veiklos.
 
Asta: čia išmokau kalbėti argumentuotai, rišliai dėstyti savo mintis, spręsti konfliktus, priimti sprendimus, pažinau save, įveikiau savo baimę ir praleidau nerealias 9 dienas! Ačiū!

 
Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Labai sunku pasakyti kas yra neįmanoma; vakarykštė svajonė šiandien virsta viltimi, o rytoj- realybe. (Robert H. Goddard)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!