Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujausi

 tg2013.png
Naujienos
Jaunimo mainai "YES"

sayyes.jpg

Balandžio 21 - 29 dienomis, Jaunųjų Lyderių Klubo nariai, kartu su italais, čekais, portugalais, lenkais, turkais, dalyvavo tarptautiniuose jaunimo mainuose „YES“ Danijoje, Arhuse. Pagrindinis mainų tikslas ir idėja - priimti visus gyvenimo siūlomus iššūkius ir naujoves, kitaip tariant viskam sakyti TAIP!

Mainų dalyviai, per 9 dienas, susipažino su skirtingomis kultūromis, dalinosi patirtimi, mokėsi vieni iš kitų, dalyvavo darbo grupėse, kurių temos buvo pačios įvairiausios. Daugiausia buvo gilinamasi į savęs pažinimą  sudarant savo svajonių žemėlapį, dirbant dramos artelėse, mokantis Kapueira kovos meno, kuris skatina susikaupimą, gebėjimą pajusti partnerį. Mokėmės atskleisti save šokio pagalba, bei išbandėme, ne vienam dalyviui, sudėtingais pasirodžiusius salsos žingsnelius. Visa tai buvo skirta tam, jog suvoktumėme, kokius didelius pokyčius gyvenime gali daryti gebėjimas drąsiai priimti iššūkius, išsikelti tikslus. Tačiau svarbiausia - priimti naujoves, išeiti iš savo komforto zonos, kadangi tik taip galima atrasti kas tave išties domina ir žinoma nusibrėžti kelią, kuriuo ketini vadovautis siekiant savo svajonės.  Mainų pabaigoje, danus stebinome savo neišsenkančia energija, praeivius gatvėje kviesdami būti drąsesniems, priimti iššūkius, nebijoti kitų kultūrų ir, žinoma, - daugiau šypsotis. Jaunimo mainų metu, daugeliui dalyvių kilo begalė naujų idėjų apie ateities projektus ir bendradarbiavimo galimybes. Todėl esame užtikrinti, jog ateityje dar nekartą susitiksime.

 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Jei aš lemties knygas tvarkyčiau kaip geidžiu, Tai perrašyčiau jas naujai nuo pat pradžių. Aš liūdesį visai išginčiau iš pasaulio Ir galvą išdidus iškelčiau lig žvaigždžių. (O. Chajamas)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Apklausa

Koks Jūsų amžius?
 

Akimirka

Prisijunk!