Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Projektai arrow Naujų galimybių bomba Rokiškyje?
Naujų galimybių bomba Rokiškyje?

2012 - 01 - 16

Pabandyk save įsivaizduoti po 5, 10 ar 50 metų? Sunku? Nori pats susikurti savo ateities pasaulį? Pirmyn! „Tomorrow starts today“ (liet.- Rytojus prasideda šiandien) projektas, finansuotas ES programos „Veiklus jaunimas“ ir remiamas Rokiškio rajono savivaldybės skirtas padėti jauniems žmonėms tapti savo bendruomenės ir visos Europos aktyviais piliečiais. Projekto metu bus sukurta erdvė, kurioje jauni žmonės galės mokytis neformalaus ugdymo metodais, susipažinti su jaunimo interesų atstovavimo subtilybėmis. Projekto metu bus skatinamas jaunimo ir vietos valdžios atstovų bendravimas, formuojamos ir skleidžiamos pozityvios naujienos apie jaunimą ir jaunimo vykdomas veiklas. 

tom1.jpg

Tarptautinis projektas

Projektą organizuoja Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas", kartu su partneriais, jaunimo NVO, Asociatia de Cultura si Educatie „Esperante Ramniceana (Rumunija), Medias Local Youth Council (Rumunija). Taip pat projekto partneriai- Rokiškio, Medias ir Prmaria Ramnicu Sarat savivaldybės.

 

Kas Jūsų laukia artimiausiu metu

Kovo 6-11 dienomis vyks jaunimo organizacijų dalyvaujančių projekte susitikimas ir tarptautiniai mokymai, kurie padės 18 jaunuolių iš Lietuvos ir Rumunijos pasirengti projekto veiklų įgyvendinimui bei leis susipažinti su jaunimo interesų atstovavimo galimybėmis nacionaliniame ir Europiniame lygiuose.

Vasario 16 dieną vyks tinklinio varžybos skirtos rajono Mero taurei laimėti, į kurias bendru susitarimu bus įtraukti ir jaunimo atstovai.

Kovo 30 dieną vyks renginys skirtas Rokiškio rajono mokyklų mokinių taryboms. Kurio metu bus kalbama apie jaunimo politiką neformaliai.

Balandžio mėnesį startuoja jaunimo iniciatyva- video žinios, kurių metu bus rodoma rubrika „Politiko klausk drąsiai“- Rokiškio jaunimas galės užduoti jiems rūpimus klausimus savivaldos atstovams, o pastarieji kalbėsis su jaunimu kiekvieną savaitę.

Birželio 1 d. Jūsų laukia meno, šviesų ir muzikos fiesta dovanojama projekto „Tomorrow starts today“ komandos. 
tom2.jpg

Organizuoja jaunimas nuo 14 iki 24 metų

„Tomorrow starts today“ tikslinė grupė - jauni žmonės, projektą organizuoja 14 – 24 metų jaunuoliai. Projekto vadovės, Lauros Prievelytės, teigimu: „"Tomorrow starts today" projektas padės jauniems žmonėms tiesiogiai dalyvaujantiems projekte - organizuojantiems vietos veiklas, suvokti regioninės bei Europinės jaunimo politikos teikiamas galimybes, tarpkultūrinio bendravimo reikšmę. Tikiu, kad šie žmonės taps aktyviais ir pilnaverčiais Rokiškio, Lietuvos bei Europos piliečiais. O viso Rokiškio rajono jaunimas dalyvausiantis projekto veiklose: sporto varžybose su politikais, meninės raiškos užsiėmimuose, (ne)formaliuose pašnekiuose ir kitose mūsų  renginiuose suvoks jaunimo balso galią, atsakingai ir aktyviai dalyvaus Rokiškio savivaldos gyvenime bei taps pilietiškais rokiškėnais.“

Rokiškyje vyksiančių projekto veiklų organizatoriai : Giedrė Prievelytė, Juozas Verbiejus, Jovilė Jakubkaitė, Goda Bagdonaitė, Justina Grigaliūnaitė ir Kotryna Keliuotytė šiuo projektu tikisi pagerinti anglų kalbos žinias, pažinti savivaldybės atstovus ir užmegzti bendravimą su jais, susipažinti su jaunimo politika ir demokratiniais procesais. Projekto organizatoriams tai puiki proga pažinti kitas kultūras, susirasti naujų draugų, gerai praleisti laiką, patirti naujų įspūdžių ir nepamirštamų akimirkų.

 

 

Pranešimą parengė Jovilė Jakubkaitė
 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Prasminga mintis: Gyvenimas - tai ne tos dienos, kurios praėjo, bet tos, kurios įsiminė. (P. Pavlenka)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!