Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Projektai arrow Take it!
Take it!
  Birželio 15-24d. vyko RJOS „Apvalaus stalo“ ir Rokiškio Jaunųjų Lyderių klubo organizuotas tarptautinis jaunimo mainų projektas „Take it!“. Projektą finansuoja ES programa „Veiklus jaunimas". Mainuose dalyvavo 30 jaunų žmonių iš Bulgarijos, Italijos, Čekijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos. Bendras visų jaunuolių tikslas buvo sukurti jauno, aktyvaus, sugebančio atstovauti save, savo organizaciją, miestą, ar net šalį žmogaus modelį. Šiuo projektu nagrinėjome jauno žmogaus galimybes. Gilindamiesi į jaunimo politiką. Iniciatyvinė projekto grupė (Lukas Audickas, Neringa Savičiutė, Goda Bagdonaitė, Ieva Balčiūnaitė, Tautvydas Vygėlis) siekia paskatinti jaunimą aktyviai atstovauti save ir suprasti savo vaidmenį dabartinėje visuomenėje.
 
takeit1.jpg

Veiklos
Tikslui pasiekti pasitelkėme įdomius, netradicinius būdus: jogą, kovos menus, patyriminį ir tarpkultūrinį mokymąsi bei neformalųjį ugdymą. Joga ir kovos menai mums padėjo susikoncentruoti, atsipalaiduoti, atsikratyti blogų emocijų bei išmokti jas kontroliuoti. Nacionalinių vakarų metu turėjome galimybę pažinti vieni kitų kultūras, atrasti panašumų ir skirtumų, panaikinti seniai nusistovėjusius stereotipus.
Savo viešojo kalbėjimo įgūdžius išbandėme diskusijoje, kurioje nagrinėjome tris temas: spaudos ir visuomenės formuojamas požiūris apie jauną žmogų; jaunimo įsitraukimas į aktyvią veiklą; jaunimo politika taprtautiniu, nacionaliniu ir vietiniu lygmeniu. Diskusijoje dalyvavo Jaunimo Reikalų Departamento direktoriaus pavaduotojas Juozas Meldžiukas, Kupiškio jaunimo centro direktorė Gaila Matulytė, Rokiškio rajono mero patarėjas, atstovas ryšiams su visuomene Albinas Urbonas, RJOS "Apvalus stalas" prezidentė Birutė Bagdonienė, spaudos ir jaunimo organizacijų atstovai.

 takeit2.jpg

Finalinis renginys
„Take it!” projektą vainikavo finalinis renginys, vykęs birželio 23d. Rokiškyje. Jo metu pademonstravome ką išmokome vieni iš kitų ir žiūrovus kvietėme pasigrožėti dainomis ir šokiais iš 6 skirtingų šalių. Drauge keliavome į Bulgariją, klausydamiesi  bulgariškų dainų. Įsijungdami į svajingą polonezo judesį, aplankėme Lenkiją, trypdami audringą polką, viešėjome Čekijoje. Žavėjomės Italija, sekdami temperamentingą itališką būgnų skambesį. Traukdami latvišką tradicinę dainą, aplankėme broliukus latvius, bet vis dėlto, nepamiršdami savo tradicijų, transkvero ritmu grįžome į tėvynę.

 takeit3.jpg

 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Žiūrėdamas į daiktus tu dažnai klausi: "Kodėl?" Svajojant viskas yra kitaip, nes tu klausi: "Kodėl gi ne?" (George Bernard Shaw)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!