Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujausi

 tg2013.png
Naujienos
Step by step through Europe

 

Du jaunuoliai, grupės draugai, kartu pabaigė universitetą. Vienas jų įsidarbino tarptautinėje kompanijoje darbų vadovu, neturėdamas jokių praktinių įgūdžių šiam darbui. O kitas – jau pusė metų siuntinėja savo gyvenimo aprašymą, eina į susitikimus dėl norimo darbo, tačiau rezultatas, kaip bebūtų apmaudu, kaskart - neigiamas. Kodėl? Ką turi Jis, ir ko neturiu Aš?
  Būtent šis esminis klausimas „kodėl?“ ir siekis atskleisti sėkmingo įsidarbinimo paslaptis paskatino iniciatyvinę jaunimo grupę rengti tarptautinį projektą „Step by step through Europe” („Žingsnis po žingsnio per Europą”). Kitaip tariant, kartu su partneriais iš Bulgarijos, Italijos, Portugalijos, Turkijos, Rumunijos ir Čekijos geriau pažindami vienas kitą, skirtingas kultūras, mokydamiesi vieni iš kitų spręsime visai Europai aktualią jaunimo nedarbo problemą.
  Susikaustymas, auditorijos baimė, nepasitikėjimas savimi – tai dažniausiai įvardijamos savybės, trukdančios tinkamai save pristatyti ir laimėti darbdavio pripažinimą. Turbūt ne paslaptis, kad šiomis savybėmis vieni yra apdovanoti nuo gimimo, o kitiems mirtingiesiems tenka jų mokytis. Projekto iniciatoriai yra jauni ir entuziastingi žmonės, kurie problemas sprendžia netradiciškai. Todėl visus šiuos įgūdžius buvo nuspręsta lavinti per šokį. Juk šokis padeda išlaisvinti ne tik kūną, bet ir emocijas, kurios dažniausiai būna užrakintos devyniomis spynomis. Argi netiesa, kad nuo asmeninio nusiteikimo, emocinės pusiausvyros ir nuotaikos priklauso mūsų darbingumas bei darbo kokybė? Projekto tikslas judesio pagalba išmokti pasitikėti savimi, atrasti savo išskirtinumą ir atskleisti asmeninės stiprybės šaltinį, kuris užtikrintų ne tik stabilų kūno judesių, bet ir vidinės energijos valdymą.
 Taigi, kaip sako senolių išmintis darbas žmogų puošia, todėl pastangos įdėtos siekiant gauti galimybę atlikti tą darbą, apdovanojamos su kaupu. Birželio 3 – 11 dienomis Rokiškyje projekto dalyviai sukurs ir pristatys asmeninio tobulėjimo programą „Išlaisvink save per 20 dienų“, skirtą tiems, kurie siekia išmokti drąsiai ir nevaržant savęs, užkrėsti savo būsimąjį darbdavį, tikėjimu, kad būtent Jūs geriausiai tinkate šiam darbui. Taip pat galėsite dalyvauti finaliniame renginyje – rytinėje savęs tobulinimo mankštoje Rokiškyje, kuris vyks Birželio 11 dieną.

 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Kiekvienas mūsų nešioja savyje tarsi mažytes kapinaites, kuriose ilsisi tie, kuriuos mylėjome. (R. Rolanas)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Apklausa

Koks Jūsų amžius?
 

Akimirka

Prisijunk!