Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Kas mes
Kas mes

 

lyderiukai.jpg

 

Jaunųjų lyderių klubas - vieta, kur kiekvienas jaunas žmogus gali išbandyti save įvairiose srityse, realizuoti seniai puoselėtas svajones, įgyjant žinių ir patirties kiekvieną dieną. Klubo misija - ugdyti lyderio savybes, atrasti ir išreikšti save vadovaujantis žmogiškumu kaip vertybe. Pagrindinės mūsų veiklos sritys- jaunimo projektai, mokymai, renginiai. Įgyvendindami naujas veiklas ir nestovėdami vietoje susiradome draugų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje! Visada esame atviri naujoms idėjoms, todėl jei pavargai gyventi paprastai prisijunk ir Tu!
 
 
                                                  mamos diena
 
JLK atsiradimo istorija
 

 

Kartą gyveno Birutė, kuri matė daug aktyvių žmonių, nemokančių savęs išreikšti. Ji neliko abejinga  pasimetusiam jaunimui, kuris Rokiškyje buvo užgesęs. Tarsi motina antis, šimtaprocentinė Birutė surinko aktyvius, daug žadančius „ančiukus“ ir vedė juos bendro tikslo link.

 Ančiukai dalyvavo mokymuose, susipažino su jaunimo veiklos perspektyvomis , ir jų mažose galvelėse gimė daug naujų įdėjų, kurios su Birutės pagalba atrodė įmanomos. Mažieji ančiukai pamažu pavirto lyderiukais, kurie ir sumanė įsteigti Jaunųjų lyderių klubą(JLK).

O nuo tada ir parsidėjo visa aktyvi veikla. Lyderiukai savo miesteliui per 9 metus parodė tai ko dauguma dar nebuvo matę:  Nufilmuotas filmas, kuris atskleidė jaunimo tarpe labai opias problemas.  Suorganizitos gerumo akcijos „Ir mes galime padeti“. Taip pat mažiesiams lyderiukams labai svarbus Rokiškio grožis, todėl buvo labai malonu prisidėjo prie savo miesto sutvarkymo-dalyvavo akcijose „Darom“, “Sutvarkykime miesto veidą“, „Dvaro talka“.  Organizavo grandijozinį festivalį „Tėvo gitara“ ir jis tapo kasmet begalo laukiamas Rokiškyje, kuriame visų rūšių roką grojo muzikantai iš įvairių pasaulio vietų. Taip pat kiekvienais metais lyderiukai organizavo savo gimtadienius ir metu vykdė įvairias veiklas, kurių metu visi norintys galėjo susipažinti su JLK veikla. Taip pat tik lyderiukų dėka miesto jaunimas galėjo sudalyvauti speed dating'uose (greitieji pasimatymai), kurie taip pat pirmą kart vyko mieste. O kur gi tie jaunimo apdovanojimai, kurių metu buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę jaunuoliai.  Taip pat organizavo renginius, kurių metu buvo galima suspažinti su rytų šalių kultūra, sudalyvauti šokio maratone, pažiūrėti filmus, patikrinti savo žinias protų kovose.  O dar ir įvairių dienų paminėjimas- šokio diena, jaunimo diena, žmogaus teisių diena ir t.t  Ir tai tik dalelė visko, lyderiukai padarė per 9 metus. 

 

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Nemokėti pradžiuginti sielos – reiškia ją parduoti.(A. Kamiu)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!