Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujausi

 tg2013.png
Naujienos
Savaitės interviu su Laura

Interviu su Laura - viena iš ilgiausiai klube esančių narių

Kokia Tavo patekimo į klubą istorija?

-    Mano istorija labai paprasta. Prieš ateidama į JLK turėjau neigiamą išankstinę nuostatą apie šį klubą, sakiau, kad niekada neprisijungsiu prie jo veiklos. Visai netyčia, per atsitiktinumą pakliuvau į mokymus, kuriuos organizavo RJOS "Apvalus stalas".Tada  supratau, kokią didžiulę naudą teikia klubo veikla. Mano nuomonė per pora dienų pasikeitė taip kardinaliai, kad po mėnesio aš iki išnaktų sėdėdavau Birutės kabinete ir niekur nenorėdavau eiti.

 

Kaip manai, ką Tau duoda klubas, kaip pasikeitei dalyvaudama įvairiose veiklose?

-    Man klubas davė labai daug: pasitikėjimą savimi, bendravimo įgūdžius, naujus draugus iš Lietuvos ir viso pasaulio, keliones, organizavimo patirties, o svarbiausia – supratau, kas esu ir ką noriu veikti gyvenime. Trys metai praleisti jaunųjų lyderių klube buvo nuostabi patirtis, išmokau ne tik projektus rašyti, supratau, kaip svarbu jausti žmogų esantį šalia, kalbėtis, išsakyti savo nuomonę ir visų svarbiausia - išgirsti kitą.

 

Kokia veikla klube Tau įsiminė labiausiai?

-    Man teko organizuoti du projektus: jaunimo iniciatyvą ir tarptautinius mainus. Iš jų liko ryškiausi, net galiu teikti, kad liko neišdildomi įspūdžiai. Scenarijaus rašymas, techninių detalių rengimas, procesas ir džiaugsmas, kad tavo darbu aplinkiniai mėgaujasi - tai nuostabus jausmas, kurį patyriau tik klubo dėka.


Ką klube planuoji veikti artimiausiu laiku?

Šiuo metu esu būsima studentė, todėl mažiau laiko praleidžiu klube. Tačiau tai nereiškia, kad  pamiršau jaunimo veiklą, žadu toliau tęsti projektinę veiklą. Kaip sakoma, kartą paragavęs negali sustoti.

 

Kaip anksčiau ir kaip dabar supranti sąvoką lyderis, lyderystė? Koks žmogus Tau yra lyderis?

Anksčiau žodis 'lyderis' man turėjo neigiamą prasmę, skambėjo griežtai ir baugiai. Dabar tai vienas iš maloniausių žodžių. Mano nuomone lyderis - tai žmogus, kuris pasieks geriausią rezultatą išnaudodamas visas įmanomas galimybes ir resursus, tai asmenybė, kuri siekia, kad žmonės dirbantys su ja tobulėtų, taptų lyderiais.


Ir tavo palinkėjima

Jaunieji lyderiukai, nepamirškite, kad tobulybė slypi paprastume.

 

Parengė: Veronika Butkevičiūtė

 

 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Didžiausia gydančioji galia slypi draugystėje ir meilėje. (Hubert Humprey)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Apklausa

Koks Jūsų amžius?
 

Akimirka

Prisijunk!