Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Savaitės interviu su Gyčiu

Interviu su JLK nariu Gyčiu

 

    Pirmasis, jau įprastas klausimas, kokia Tavo istorija, kaip patekai į klubą?

  Pirmą kartą apie JLK išgirdau projekto S.T.T. metu. Akį patraukė reklaminės skrajutės. Bet tuomet buvo kiek nedrąsu, tad, tik pasiunčiau savo draugą Denisą į žvalgybą, kuris, grįžęs, papasakojo daug įdomių dalykėlių apie JLK veiklą. Tai mane suviliojo, nes jau buvo pabodusi kasdienė rutina, kai beveik kiauras dienas tūnodavau namie ar su draugais ir nieko prasmingo nenuveikdavau. Tad, nusprendžiau kažko imtis ir, per kitus klubo mokymus "Žaliems" prisijungiau prie Lyderiukų.
 
     Kaip manai, ką Tau duoda klubas, kaip pasikeitei dalyvaudamas įvairiose veiklose?
     
    Visų pirma, tai įgyju gyvenimiškosios patirties situacijose kurios, atrodytų, paprastos, tačiau įvykiams pakrypus netikėta linkme, reikalaujančios gero pasiruošimo. Antra – Klubas man suteikia galimybę mokytis ir klysti, kad, vėliau, gyvenime, pavyktų išvengti tokių pačių klaidų ir liūdnų pasekmių. Klubo dėka supratau, jog klysti yra žmogiška ir tai duoda naudą, nes iš savo klaidų galima pasimokyti, tad to nereikia bijoti. Taip pat, dalyvaudamas veiklose nemažai supratau apie tokius dalykus, kaip tinkamų tikslų išsikėlimą, asmeninių pokyčių siekimą ar net darbą komandoje. Kaip pavyzdį galiu pasakyti, jog sužinojau, kaip reikia efektyviai dirbti komandoje ir, jog kiekvienas žmogus yra vertingas, net ir pats tyliausias, nes jis dažniausiai ir turi geriausią mintį ar problemos sprendimą.

    Kokia veikla klube Tau įsiminė labiausiai?

      Manau, kad pati pirmoji. Vos tik atėjęs į klubą gavau nemažą darbelį. Mums su Denisu reikėjo sumontuoti JLK filmuką, kuris atskleistų, ką klubas yra nuveikęs per  ilgus gyvavimo metus. Teko gerai paplušėti, nes nė vienas iš mūsų nemokėjo gerai montuoti, tad tai mums buvo lyg savotiškas iššūkis, kurį mes sėkmingai įvykdėme.
     
    Ką klube planuoji artimiausiu metu?

      Kadangi artėja vasara, manyčiau, jog tai bus puikus metas apmąstyti kokį projektą ar kokius mainus norėčiau ir galėčiau įgyvendinti, nes jau keletą kartų teko patirti tą kartelį, kai ilgai puoselėtas projektas yra nefinansuojamas. Manau, pagaliau reikia susigriebti ir parašyti, taip, jog niekas negalėtų prisikabinti.
     
    Ir Tavo palinkėjimas.

    Niekada nepasiduoti, nes klysti yra žmogiška , be to, gyvename tik vieną kartą, tad išnaudokime visas galimybes.

 

Parengė: Gintas Trumpa

 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Jei nori būti sveikas, laimingas bei turtingas, pasistenk mąstyti sveikai, laimingai bei turtingai 24 val. per parą ir atsikratyti destruktyyvių, baimingų ir nelaimingų minčių. Šie du mąstymo tipai negali egzistuoti drauge. (Sidney Madwed)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!