Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Savaitės interviu su Tadu

Interviu su JLK nariu Tadu(Pokalbis su vienu hyper aktyviausių klubo narių – Tadu)

Pradėkime nuo pradžių. Beveik visų klubo narių patekimo į klubą istorijos yra skirtingos. Papasakok, kaip Tu prisijungei prie Jaunųjų lyderių klubo veiklos?
 
   Iš pat pradžių apie klubą žinojau nedaug – tik tai, ką buvau girdėjęs iš kelių draugų (organizuojami renginiai, rašomi projektai).  Apie aktyvesnę klubo veiklą sužinojau, sumanęs sudalyvauti jo narių inicijuojamame projekte S.T.T (Sportuok. Tvirtėk. Tobulėk). Anketos būdu buvau atrinktas dalyvauti tame projekte; kurio laukė keturi etapai – keturi žygiai, siekiantys išbandyti ne tik savo fizines galimybes, bet kartu ir psichologines; bei skatinantis tobulėti. Kadangi dalyvavau visuose keturiuose žygiuose, jų metu nemažai sužinojau apie klubo veiklą, kuri mane iš ties sudomino, tad nusprendžiau prisijungti. 

Klube aktyviai dalyvauji jau daugiau nei metus. Tad gal galėtum pasakyti, kaip klubas pakeitė/ keičia Tave?

Pirmiausia, vienas geriausių dalykų yra tai, kad klube radau nuostabių draugų. Taip pat, man klubas yra ta vieta, kur galiu įgyvendinti savo svajones. Užsiimdamas šia veikla, išmokau išklausyti žmones ( kas anksčiau man būdavo gana didelė problema); sužinojau, kokias būdais/keliais galima keliauti savo tikslo link; kad viskas yra pasiekiama, svarbiausia – to norėti.

Ar dalyvavimas tokioje veikloje Tau duoda kažką?

 Taip, ir labai daug. Prisidėdamas prie įvairios klubo organizuojamos veiklos, įgijau daug teorinių ir praktinių žinių; kai ką galiu taikyti ir gyvenime. Pirmiausia, sužinojau, jog mokytis, galima ne vien kalant įvairią teoriją, bet ir mokantis iš savo paties klaidų. Galiu drąsiai pasakyti, jog tai man buvo kažkas naujo ir neįtikėtino. Taip pat, čia išmokau lengvai ir sklandžiai reikšti savo mintis; klubas man suteikė galimybę pajusti ir susidoroti su scenos baime. Išmokau ir supratau, kas yra darbas komandoje; kaip įveikti savo baimes ir nepasiduoti kritiškiausiais momentais. Visi patyrimai, savotiški išbandymai, mažesni ir didesni darbeliai ugdo ir atsakomybę.

Kokia klubo veikla, atliktas darbelis ( renginys, projektas) Tau įsiminė labiausiai?

Abejonių net nekyla; galiu drąsiai sakyti, kad tai – pernai metų Jaunimo apdovanojimai. Kadangi juose gavau vieno iš vedančiųjų vaidmenį. Labiausiai įstrigo, galbūt, todėl, kad tai buvo pirmas kartas, kada renginį vedžiau prieš tokią gausią žiūrovų auditoriją. 

Kokie Tavo artimiausi planai Jaunųjų lyderių klube?

Iš tikrųjų šiuo metu labiausiai trokštu su vienu klubo nariu suorganizuoti visiems ilgą ilgą žygį. 

Tavo palinkėjimas

Tegul niekad neišnyksta klubo viduje šviečianti saulytė 
 
 
Parengė: Veronika Butkevičiūtė
 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Labai sunku pasakyti kas yra neįmanoma; vakarykštė svajonė šiandien virsta viltimi, o rytoj- realybe. (Robert H. Goddard)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!