Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Savaitės interviu su Luku

Interviu su JLK nariu Luku

 
(Lukas Audickas, LIJA iniciatyvinės grupės narys)

Kaip patekai į Jaunųjų Lyderių Klubą, kaip apie jį sužinojai?

      Tai buvo labai svarbi mano gyvenimo istorija. Prieš trejetą metų  įstojau į „Romuvos“ gimnazijos seimą. Mokyklos savivalda buvo nauja veikla, tačiau renginių organizavimas, jų vedimas ir kita mokykloje jau buvo išbandyta. Ši mano pirmoji neformali grupė paskatino siekti kažko daugiau – to, ko mokykloje neišmoksi. Ir štai vieną rudens popietę, jei neklystu, nuėjau į „Rokiškio kultūros rūmuose“ vykstantį „Jaunųjų Lyderių Klubo“ projekto „The Treasure Hunters“ pristatymą. Po pristatymo visa širdimi supratau, jog noriu būti drauge su šiais žmonėmis. Tuomet susiradau Moniką ir paklausiau, kaip galėčiau prisijungti prie JLK. Su didžiuliu noru ir entuziazmu laukiau atsakymo, kol sužinojau, kad geriausia prisijungti bus po mokymų. Ir pagaliau atėjo ta diena, kai dalyvavau savo pirmuosiuose – „Viešojo kalbėjimo mokymuose“, po kurių tapau Jaunųjų Lyderių Klubo nariu.  

Klubo veikloje jau dalyvauji labai daug laiko. Kaip manai, kaip JLK pakeitė/keičia Tave?

      JLK leido man suprasti ir pačiam patirti, jog visas gyvenimas yra mokymasis. Čia supratau, kad tobulėti galima, pasitelkiant labai daug skirtingų veiklų ir būdų. Bet labai svarbu neišsibarstyti. Svarbu turėti tikslą ir jo siekti. Supratau, kad sėkminga patirtis gali duoti labai daug, o nesėkmės – kartais dar daugiau ir kaip svarbu viską aptarti bei pasidaryti išvadas. Tikiu, kad JLK visąlaik išliks vieta, kur galima įgyvendinti savo svajones.   

Kokia veikla JLK (darbelis, projektas, renginys) Tau labiausiai įsiminė?

      Giliausią įspūdį  man paliko Tarptautinis jaunimo mainų projektas „Tėvo gitara“.  Įgyvendindamas jį pasisėmiau, be galo daug patirties ir žinių, kurias naudoju ir naudosiu, tikriausiai, visada. Nepakartojamos dešimt dienų paliko begalę neišdildomų įspūdžių ir supratimų. Nuostabus jausmas, kai žmonės iš kitų šalių dainuoja Tavo kalba ir džiaugiasi, kad jiems tai pavyksta ir, kai gyva muzika visur ir visada sujungia visus, nepaisant jokių skirtumų.  

Kokie Tavo artimiausi planai Jaunųjų Lyderių Klube?

      Dabar visi mano artimiausi tikslai susiję su nauju projektu „Lija“ – „Lietuvos istorija jaunimo akimis“. Jį pradėjau su nauja iniciatyvine grupe, taip kartu atverdamas „duris“ naujai patirčiai ir naujoms galimybėms. Tikiu, jog tai bus viena iš prasmingiausių mano kelionių ir dar viena iš klube išsipildžiusių svajonių.  

Tavo palinkėjimas?
            Visada, siek užsibrėžto tikslo, nepamesk savęs, ir gyvenk savo svajonėmis. 

 

Parengė: Gintas Trumpa

 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Jeigu patiri sėkmę po nesėkmės, tai ženklas, kad žaidi saugiai. (Woody Allen)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!