Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Savaitės interviu su Karoliu

Interviu su valdybos nariu Karoliu

 
Karolis valdybos narys atsakingas už įvaizdį
Kokia Tavo prisijungimo prie klubo veiklos istorija?

     Turiu labai įdomią  prisijungimo prie klubo istoriją. Vieną dieną pamačiau „pusnuogius“ užsieniečius, bėgiojančius šalia savo mokyklos, tad nusprendžiau išsiaiškinti, kas čia dedasi. Klausinėjau atkakliai – kol pagaliau sulaukiau atsakymo. Sužinojau, kad tai - Jaunųjų lyderių klubo projektas ir, kad kitais metais prie klubo galės prisijungti daugiau norinčių. Tai išgirdęs, labai apsidžiaugiau ir su nekantrumu laukiau kitų metų. Praėjus pusmečiui, sužinojau, kad klubo svetainėje yra publikuojama nario anketa. Iš pradžių kiek dvejojau, kol galop nusprendžiau užpildyti. Aišku, buvo nerimo, kad užpildžiau visai ne taip kaip reikia; tačiau labai greitai gavau atsakymą, kad esu priimtas.

 

Kaip patekai į klubo valdybą ir už  kokios tavo atsakomybės čia?

     Į klubo valdybą patekau, praėjus daugiau nei metams. Kaip ir kiti valdybos nariai aš taip pat buvau išrinktas kasmetinių klubo mokymų „Organizacija + Aš“ metu. Čia esu atsakingas už įvaizdžio sritį. Pagrindiniai mano uždaviniai valdyboje yra supažindinti bei įtraukti į klubo veiklą kuo didesnį žmonių ratą. Manau, jog, veikdamas šioje srityje, galiu tinkamai save realizuoti, kadangi sekasi visai gerai. Būtent čia matau nemažai perspektyvų ateičiai ir ypač tikiuosi supažindinti su klubo veikla, pagrindiniais uždaviniais, tikslais vis daugiau žmonių.

 

Ne vienas aktyviai kažkur veikdamas, dalyvaudamas, turi kažkokių tikslų. Ar pats, veikdamas klube, jų turi?


     Šiuo metu vienas iš mano užsibrėžtų tikslų – tai populiarinti klubo veiklą visiškai naujais metodais. Taip pat jau esu atsakingas ir už vasarą vyksiančio projekto reklama tarp jaunimo ir kitų amžiaus grupių atstovų. Taipogi turiu nemažai ir asmeninių tikslų: tobulėjimas, siekiant pažinti save, savo silpnybes; gilesnių žinių apie darbą grupėse, lyderystę įgijimas.

 

Tavo palinkėjimas

     Niekada nebijok veikti, nes klysti ar pralaimėti yra geriau, negu nebandyti ir paskui dėl to gailėtis.

 

Parengė: Veronika Butkevičiūtė
 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Meilė - tai du sujungti delnai. Ir gurkšnis juose: gyvenimas. (J. Marcinkevičius)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!