Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Savaitės interviu su Denisu

Interviu su valdybos nariu DenisuDenisas dar vienas valdybos narys. Čia jis atsakingas už klubo narių tobulėjimą.
Papasakok, kaip nusprendei prisijungti prie Jaunųjų lyderių klubo?

-    Iš tikrųjų vieną gražią dieną tiesiog sumaniau užsukti į klubo svetainę – www.lyderiai.net. Įėjęs pastebėjau, kad yra parašytas projektas S.T.T (Sportuok. Tvirtėk. Tobulėk. ), kurio komanda ruošėsi organizuoti žygius. Būtent tai mane ir „užkabino“. Pagalvojau, kad būtų visai naudinga praplėsti akiratį, susirasti naujų draugų ir tiesiog paįvairinti baigiančią nusistovėti rutiną, tad į organizuojamus žygius nusprendžiau užpildyti anketą. Užpildęs anketą, sužinojau, jog perėjau atranką, todėl laukė pirmieji projekto bandomojo žygio mokymai. Būtent šie mokymai apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom. Po šių mokymų nusprendžiau prisijungti prie klubo veiklos.

O kaip atsidūrei klubo valdyboje ir už ką čia esi atsakingas?

-    Praėjus kiek daugiau nei pusei metų, užsiimant aktyvia ir įdomia veikla, nemažai sužinojau ir išmokau – įgijau naujos patirties. Tikriausiai asmeninius mano pokyčius pastebėjo ir kiti klubo nariai, todėl „Organizacija + Aš“ mokymų metu buvau išrinktas į valdybą. Valdyboje esu atsakingas už tobulėjimo sritį. Pastoviai rūpinuosi šiuo klausimu ir teiraujuosi klubo narių , kurioje būtent srityje jie norėtų patobulėti, įtvirtinti žinias, kažką išmokti. Šiuo metu labiausiai norima Viešo kalbėjimo mokymų. Taip pat greitai bus įgyvendinami jau organizuojami mokymai, skirti savimotyvacijai, asmeninių tikslų nagrinėjimui bei viešam kalbėjimui (auditorijos baimės įveikimui, kalbos pasiruošimui ir .t. ). Labai tikiuosi, jog tai visam klubui atneš didelę naudą, nes tai būtent ta sritis, kurioje norime kažką pasiekti.

Ar, veikdamas klube, turi kažkokių tikslų?

-    Šiuo metu pagrindinis mano tikslas yra rūpintis organizacijos tobulėjimu, to siekiant, organizuoti mokymus ir suteikti tam palankias sąlygas. Aš asmeniškai daugiau noriu duoti ne sau, bet klubui. Mano nuomone, kažką duodamas, visada pelnytai gauni ir pats, be to, vadovaujuosi tokiu principu (klubo taisyklė): „Negalvok, ką klubas gali duodi tau, pagalvok, ką Tu gali duoti klubui“. Na o mano asmeninis tikslas, kurio ypatingai siekiu, yra patobulėti viešo kalbėjimo srityje. Manau, jog net tokioje srityje, kur aplinkiniams atrodo paprasta, galiu gauti didžiulę patirtį. Juk organizuodamas, įgyvendindamas ar tiesiog kažką veikdamas, gauni naujų potyrių, išbandymų, kurie labai praverčia ateityje.

Tavo palinkėjimas


- Mano palinkėjimas klubo nariams būtų pirmiausia atrasti save, suprasti ko jie nori, ko jiems reikia, nebijoti išreikšti, bei realizuoti savo mintis, svajones. Atradus save yra lengviau pažinti kitus. Tuomet pasaulis apsiverčia aukšyn kojom ir gali jaustis laimingasParengė: Veronika Butkevičiūtė
 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Tai ne situacija, tai tavo reakcija į situaciją. (Bob Conklin)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!