Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Savaitės interviu su Giedre

Interviu su valdybos nare Giedre

Giedrė  dar viena valdybos narė. Čia ji atsakinga už  laisvalaikio sritį.
 
 
 
Kokius darbelius konkrečiai atlieki valdyboje?
 
 
 
Valdyboje esu atsakinga už visų klubo narių laisvalaikį. Rūpinuosi, kad praleistas laikas būtų įdomus ir turiningas. Esu atsakinga ir už klubo internetinį „group‘są“, kuriame nariai diskutuoja įvairiausiomis temomis, keičiasi ar dalinasi informacija. Taip pat dar viena mano atsakomybė – pasveikinti klubo narius su gimimo diena; tai, galima sakyti, jau tapo ir savotiška tradicija. Prižiūrėti „Žvaigždučių“ lentą taip pat mano atsakomybė. Tai lenta, kurioje klubo nariams klijuojamos žvaigždutės už įvairius įvertinimu, paskatinimus, atliktus darbelius. Taip pat kruopščiai prižiūriu klubo fondą, kur kaupiame savo lėšas smulkioms išlaidoms.
 
 
Kokias pramogas klubo nariams jau esi suorganizavusi?
 
 
 
    Klubo valdyboje veikiu jau nuo rudens, kai jos nare buvau išrinkta per vykusius mokymus „Organizacija + Aš“, tad laisvalaikio užsiėmimų teko suorganizuoti nemažai. Buvau pagrindinė sumanytoja idėjos dėl sniego dienos, kuria klubo nariai buvo labai patenkinti. Mano iniciatyva neseniai įvyko ir filmų – ledų vakarėlis, kurio metu puikiai leidome laiką, smaližiaudami ledais bei žiūrėdami seniai matytus ar dar nematytus filmus. Taip pat buvo suorganizuotos jau tradiciškai paminimos JLK Kalėdos bei paramos akcijos vakarėlis. Be to, nepaminėjau, jog itin stengiuosi realizuoti kitų klubo narių svajones, būtent didelį dėmesį skiriu jų poreikiams.
 
 
 
Kaip manai, ką laisvalaikio praleidimas kartu duoda visam klubui?
 
 
 Kai leidžiame laisvalaikį kartu, esame atsiriboję, galima sakyti, nuo visko: idėjų projektams, renginių. Būdami kartu mes tiesiog smagiai ir prasmingai leidžiame laiką. Praleistas laikas kartu, manau, leidžia vieniems kitius dar labiau pažinti, suartėti. Būtent stiprūs ir draugiški tarpusavio ryšiai leidžia palaikyti tinkamą klubo atmosferą bei daug prisideda prie komandinių darbelių produktyvumo.
 
 
 
Ar šioje srityje gali realizuoti save; ką  gauni veikdama joje?
 
 
    Būtent čia save realizuoji galiu dar geriau. Šią sritį pasirinkau todėl, kad jaučiau, jog ji man labiausiai patinka bei čia geriausiai seksis. Prie to prisidėjo ir tai, jog, kai Monika (dabartinė klubo prezidentė) buvo atsakinga už šias pareigas, dažnai jai padėdavau ir tai man labai patiko. Man valdyba – tai vieta, kurioje gali tobulėti bei atskleisti save. Nors vakarėlio ar kito kokio smagaus pasibuvimo suorganizavimas atrodo lengvas dalykas, tačiau ne visada būna taip paprasta; būtent visos mažos nesėkmės verčia mokytis iš padarytų klaidų – skatina tobulėti. Aišku, labai smagu yra matyti plačias draugų šypsenas po linksmos kelionės ar kito pasibuvimo.
 
 
 
Tavo palinkėjimas
 
 
    Svajokit, tikėkit, įgyvendinkit!
 
Parengė: Veronika Butkevičiūtė

 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Imant - prisipildo rieškučios, duodant - širdis. (Margaret Semann)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!