Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Savaitės interviu su Gintu

Kaip jau buvo minėta ankstesniame interviu, Jaunųjų lyderių klube veikia valdybos organas, apimantis penkias sritis: asmeninio tobulėjimo, laisvalaikio, įvaizdžio bei informacijos. Kaip sako valdybos nariai, visa tai reikalinga tam, kad klubas aktyviai ir efektyviai veikų.

 Šiandien interviu su valdybos nariu Gintu

Ką pats asmeniškai manai apie valdybą; kokia jos nauda klubui?

 -         Iš tikrųjų klubo valdyba yra labai šaunus reikalas. Džiaugiuosi, jog kiekvienais metais turime teisę išsirinkti valdybos atstovus, nes jų dėka klubas įgyja daugiau stabilumo. Šioje srityje pradėję veikti nauji žmonės būna atsakingi už tam tikrus, konkrečius reikalus. Taip jie yra ir tie, kurie visada primena apie pamirštus ar dar neužbaigtus darbelius bei esant reikalui visada padeda ir pataria savo srities klausimais.

 

Kaip atsidūrei valdyboje?

 - Į valdybą buvau išrinktas per rudenį vykusius ir tradiciškai organizuojamus mokymus „Organizacija + Aš“. Ištikrųjų šiuose mokymuose nedalyvavau, kadangi sutrukdė mokslai. Prieš tai klubo prezidento pareigas ėjęs Mantas, buvo paklausęs, ar sutinku kandidatuoti rinkimuose į valdybą. Tuomet viską gerai apsvarsčiau: ar mokėsiu, sugebėsiu ir t.t. Sutikau. Aišku, tuo labai džiaugiausi, nes pajutau kitų narių palaikymą, atsivėrusias galimybes tobulėti ir, be jokios abejonės, atsakomybę.

 

Kokiai sričiai atstovauji; ir apie ją plačiau?

 - Valdyboje esu atsakingas už Informacijos sritį. Rūpinuosi informacija apie vykdomus ir vyksiančius projektus. Be to, klubo kabinete prižiūriu informacines lenteles, ieškau įvairios informacijos apie mūsų klubui prieinamus fondus; taip pat ir visokių įdomybių, kurios domintų ne tik mane, bet ir kitus klubo narius. Informacija arba mus dominančiais dalykėliais dažnai apsikeičiame klubo „group‘se“. Jame stengiuosi informuoti ir apie Rokiškyje vyksiančius renginius, akcijas, minėjimus.

 

Būdamas šioje srityje, save realizuoji?

 - Manau, kad tai man ganėtinai tinkanti sritis, kadangi labai patinka dirbti su lentelėmis. Domėjimasis naujienomis, naršymas internete – tai man priimtini dalykai, tad šioje srityje tiesiog jaučiuosi savas.

 

Tolimesni planai...?

 -         Artimiausiu metu ketinu ieškoti klubui prieinamų fondų – gauti projektų finansavimui vasarai bei ateinantiems metams. Aišku, ir toliau prižiūrėti infolentas.

 

Tavo palinkėjimas J

 -         Niekuomet nenustokite būti savimi, norėti ir siekti!

 

 

Parengė: Veronika Butkevičiūtė

 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Tai, ką sunku padaryti, reikia daryti su didžiausiu atkaklumu.(Konfucijus)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!