Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Savaitės interviu su Migle

 Interviu su Migle – valdybos pirmininke

 Valdyba – tai kokios nors institucijos valdomasis organas. Panašus mini organėlis veikia ir Jaunųjų lyderių klube. Valdybos narių tikslas – efektyvi klubo veikla. Čia veikia net penkios sritys: asmeninis tobulėjimas, laisvalaikis, įvaizdis, informacija.

Kaip teigia valdybos pirmininkė Miglė, šių žmonių uždaviniai yra siekis:

 

kad Jaunųjų lyderių klubo organizacija nestokotų veiklos;

 

pastoviai augtų ir tobulėtų, mokėtų efektyviai dirbti komandoje, puikiai sutartų su kitais nariais tarpusavyje (už tai atsakinga Tobulėjimo sritis);

 

kad klubo vykdoma veikla būtų žinoma ir platesniame visuomenės rate (Įvaizdžio sritis);

 

kad nenutrūktų veikla, klubo nariai būtų informuoti apie įvairius finansavimo fondus, jų teikiamas galimybes (Informacijos sritis);

 

kad visi nariai įdomiai ir turiningai praleistų laisvalaikį (Laisvalaikio sritis).


Klubo pirmininkės, Miglės, atsakomybė yra prižiūrėti, kad valdyboje esantys nariai dirbtų, laiku atliktų jiems pavestas užduotis.  Be viso to, organizuoja valdybos susirinkimus, skatina už gerai atliktus darbus, arba... (atvirkščiai). Kadangi klube valdyba veikia jau trečius metus, tad šioje srityje Miglė jau nebe pirmą kartą.

 

Valdyboje esu jau antrus metus. Pačiais pirmaisiais metais gavau atsakomybę už tobulėjimo sritį. Kadangi buvau dar tik neseniai atėjusi į klubą, jaučiausi gana „žalia“. Manau, kad tada išrinkimas į klubo valdybą buvo labai didelis paskatinimas ir, nors trūko žinių, nenusivyliau, nes noro veikti buvo tikrai daug. Metai, praleisti valdyboje buvo labai naudingi, davė daug patirties, naujų supratimų, nes turėjau puikią progą mokytis iš labiau patyrusių už mane narių. Labai džiaugiausi, pasirinkusi šią sritį, nes tai pirmiausia buvo labai įdomu pačiai, todėl viską norėjau perteikti kitiems, o esant reikalui ir bandyti padėti.

 

 

Ar išrinkta į valdybą turėjai kokių nors bendrų tikslų, uždavinių?

 

Mano nuomone, dalyvaudamas vienoje ar kitoje veikloje visada turi kažkokių tikslų. Asmeniškai man, veikiant valdyboje norėjosi kuo daugiau sudominti narius pačiais įvairiais dalykais (ypač tais, kurie skatintų tobulėti), bei norėjau viską, ką sužinodavau pati, perduoti kitiems.

 

 

O ką, atstovaudama tą sritį, nuveikei?

 

Per pirmuosius veikimo valdyboje metus mano idėja buvo suorganizuotas nuoširdumo pratimas, kuris ypač reikalingas, formuojantis stipriai klubo komandai. Taip pat buvo suorganizuota nemažai mokymų (komandos formavimo, projekto planavimo mokymai), kurie nemažai davė klube aktyviai veikiantiems žmonėms. Asmeniniam tobulėjimui skatinti buvo sugalvoti įvairios naudingos literatūros, kino filmų sąrašai. Juose ir dabar kiekvienas narys, turintis šiai kategorijai pasiūlymų, gali laisvai juos reikšti.

 

 

O dabar, atstovaudama valdybos pirmininko pareigos, ką norėtum nuveikti; kokių turi tikslų?

 

Noriu, kad valdybos nariai augtų. Kad kitais metais savo žinias, patirtį perduotų naujiems atstovams; ir kad organizacija toliau stiprėtų ir tobulėtų.

 

Tavo palinkėjimas

 

 

 Man klubas - daug žingsnelių į priekį link tikslų įgyvendinimo. Linkiu, kad kiekvienas daug svajotų, žinotų savo tikslus ir jų siektų. Svarbu augti ir nesustoti. :)

 Parengė: Veronika Butkevičiūtė

 
< Ankstesnis   Kitas >

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Pesimizmas dar nėra laimėjęs jokio mūšio. (Dwight D.Eisenhower)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!