Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Renginiai
Renginiai
"Tėvo gitara'09"

 

  Šiemet, birželio 6-ąją, jau ketvirtus metus tradiciškai prieš Tėvo dieną, Rokiškį sudrebino gyvos Lietuviškos muzikos banga. Festivalyje „Tėvo gitara“ lietuviškas dainas naujam skambesiui prikėlė gyvos muzikos grupės iš Lietuvos ir kitų Europos šalių. Kaip ir kasmet scenoje pasirodė senieji roko vilkai grupė „Laiptai“ iš Pasvalio, jau antrą dešimtmetį gyvuojanti, daugybę apdovanojimų čia ir už Atlanto pelniusi grupė „The Skys“ (Vilnius), grupė „Skyders“ ir savitu skambesiu žiūrovus nustebinusi ir sužavėjusi grupė „Vertical“ iš Vilniaus, nuo pat festivalio pradžios jame dalyvaujanti ir gyvą muziką puoselėjanti grupė „Paradox“ iš Rokiškio. Po metų pertraukos į „Tėvo gitarą“ sugrįžo merginų grupė „Nenuoramos“ iš Pasvalio. Šiais metais pirmą kartą „Tėvo gitaros“ scenoje pasirodė ir naujam skambesiui 7-ojo -8-ojo dešimtmečio lietuviškas dainas prikėlė net 6 grupės iš visos Europos: svečiai iš Italijos grupė „Cherrysand“, tikrai internacionalinė grupė iš Lenkijos „Bily Berih“, jau ne pirmą kartą festivalyje pasirodanti grupė „Dabasu Durovuys“ iš Latvijos, naujam, dar negirdėtam skambesiui lietuvišką dainą prikėlusi grupė „Secret Beats“ iš Turkijos, grupė iš Italijos „Rebel Folk“ išsiskirianti dar negirdėtais folk elementais ir grupė iš tolimosios Portugalijos  „Clown HO“.
Skaityti toliau...
 
Paramos akcija - koncertas "Ir mes galime padėti" ( 2008 m. )

   Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalus stalas“ ir „Raudonasis kryžius“ jau ketvirtus metus organizavo paramos akciją – koncertą „Ir mes galime padėti“. Šiais metais lėšos buvo renkamos sunkia onkologine liga sergančiam keturmečiui berniukui. Akcijos koncerte dalyvavo Rokiškio muzikos ir choreografijos mokyklų jaunieji talentai, dainavo J. Bagdono dainavimo studijos vokalistai. Prie šios akcijos prisidėjo Rokiškio „Rotary“ klubas, taip pat kabelinės televizijos „Zirzilė“ ir UAB „Foto paslauga“ kolektyvai, kurie paramą rinko savo atstovybėse. Po koncerto, vykusio Rokiškio kultūros centre, visi buvo kviečiami į aukcioną, kuriame galėjo įsigyti RJOS „Apvalus stalas“ vykdyto projekto „Molberto diena“ dalyvių ir jaunimo centro auklėtinių darbų. Ši akcija dar kartą kvietė visus padėti tiems, kuriems labiausiai to reikia. Jos metu buvo surinkta, beveik 5000 litų, kurie, kaip visi tikimės, padės mažajam Deividui kovoti su sunkia liga.

 
Jaunimo apdovanojimai (2008 m)
    Jau antrus metus vykstantys Jaunimo apdovanojimai didžiulį žiūrovų dėmesį pritraukė ir šiemet. Susirinkusius žiūrovus neįprasta scenografija nukėlė į „traukinių stotį“, kurioje buvo laukiama „atvykstančio“ ir ,su kiekvienos nominacijios paskelbimu vis pilnėjančio, „Jaunimo apdovanojimų traukinio 777“. Renginio metu žiūrovai galėjo grožėtis už širmos vykstančiu šešėlių teatru, atkūrusiu tikros traukinių stoties šurmulį. Už savo išrinktuosius šiais metais balsavo net 9 tūkstančiai 783 internautai. Lapkričio 7-ąją dieną buvo apdovanoti septyni jaunuoliai ir aktyviai prie jaunimo veiklos prisidedančios bei jaunimą globojančios įmonės. Nominantai varžėsi septyniose nominacijose. Suskaičiavus balsus, pirmosios „Metų jaunimo draugo“ nominacijos nugalėtoju už geranorišką bendradarbiavimą su jaunimu, tapo Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras. Antrosios nominacijos „Metų įvykis“ laimėtojais buvo paskelbti Edmondas Rasiulis ir Audrius Kavaliauskas, atkūrę UAB„Švaros grupė“, ir taip įrodę , kad Rokiškio miesto jaunimas tebėra verslus ir aktyvus. Trečioji nominacija „Jaunatviškiausias mokytojas“ atiteko Juozo Tūbelio gimnazijos mokytojai Dianai Černiuvienei. „Metų talento – muzikanto“ vardą pelnė violončelininkas Justinas Šapola. „Metų talento – sportininko“ nominacijoje nugalėjo pasaulio jaunių ir jaunimo jėgos trikovės vicečempionė Samanta Kondratenko. „Metų Proto nominacijos“ nugalėtoju tapo Oksfordo universiteto studentas Aurimas Vyšniauskas. Septintąją nominaciją „Metu jaunuolis“ pelnė jaunųjų lyderių klubo prezidentas Mantas Zakarka. Renginį vainikavo grupės „Jam Jam“ pasirodymas.
 
Jaunimo Festivalis Panevėžyje (2008 m)
     Šiais metais lapkričio 2−9 dienomis visa Europa švęs dvidešimtą, sėkmingo jaunimui skirtų programų įgyvendinimo jubiliejų, sukanka dešimt metų nuo tos dienos, kai Lietuva pradėjo dalyvauti ES programoje „Jaunimas Europai“. šie metai − pirmieji, kuomet didžioji dalis Europos jaunimo savaitės renginių vyks už sostinės ribų. Juose dalyvaus jaunimas net iš penkiasdešimt septynių savivaldybių. Į jaunimo dienų savaitę įsijungė visos Panevėžio apskrities savivaldybės − Panevėžio miesto, Panevėžio, Kupiškio, Pasvalio, Biržų, Rokiškio rajonų. Kiekvienoje savivaldybėje vyksta jaunimo savaitei skirti renginiai.
    „Europos aikštė” − vyko 2008m. lapkričio 6 d. nuo 15.00 val. Panevėžio universalioje sporto arenoje Parko g. 12, Panevėžyje, kuriame dalyvavo Rokiškio rajono jaunimas.
    Meninėje renginio programoje pasirode Rokiškio Choreografijos mokyklos modernaus šokio grupė FIESTA, Rokiškio Kultūros centro „Dainavimo studijos“ vokalistė Viktorija Cibulskytė, tautinių dirbinių parodą pristatė Viešoji įstaiga Rokiškio jaunimo centras. Renginyje dalyvavo: Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalus stalas“, Rokiškio rajono literatų klubo ,,Vaivorykštė" jaunimas, Kriaunų pagrindinės mokyklos „Jaunieji maltiečiai“, Obelių gimnazijos jaunimo grupė „Prieš smurtą“, Juodupės gimnazijos mokinių savivalda bei prevencinio darbo grupė ir kiti, kurie įsijungė į jaunimo savaitės renginių organizavimą savivaldybėje. Fotografijos
 
Roko festivalis "Tėvo Gitara" (2008 m)

     Jau trečius metus iš eilės prieš Tėvo dieną Rokiškis, Jaunųjų Lyderių Klubo dėka, tampa roko ir gyvos muzikos sostine. Kasmet vykstantis ir jau tradicija tampantis festivalis „Tėvo gitara“ Rokiškio miestą „pažadino“ ir šiemet. Koncertas vyko Rokiškio kultūros centre, į kurį susirinko tikrai nemažai roko ir „teisingos“ muzikos mylėtojų, kuriems grojo net septynios grupės. Tai yra: grupė „Paradox“, festivalyje grojanti nuo pat jo pradžios ir puikiai žinoma Rokiškio ir aplinkinių miestų gyventojams. Deja, tradiciškai šiais metais „Tėvo gitaros“ nepradėjo ir renginyje nepasirodė merginų grupė „Nenuoramos“, bet jas pakeitė dar visai jauna, ir tikrai daug žadanti grupė „Penktokai“. Tretieji renginyje pasirodė grupė „Pievos“, gyvuojanti jau 12 metų ir publiką žavinti savo savitu skambesiu bei „folk“ elementų gausa. Po šios grupės publiką maloniai išgąsdino panevėžiečių grupė „Baubas“, susikūrusi šių metų vasarį ir grojanti metalą. Penkti sceną „užtemdė“ roko vilkai grupė „Night“, atvykę taipogi iš Panevėžio. Ši grupė gyvuoja jau 18 metų ir jungia muzikinę patirtį  su jaunatviška energija bei išlieka ištikima roko muzikai. Priešpaskutiniai renginyje pasirodė grupė „The skys“, per 13 gyvavimo metų išmaišiusi kone pusę pasaulio ir laimėjusi daugybę apdovanojimų Europoje bei už Atlanto. Paskutiniai renginyje pasirodė ir jį vainikavo visiems puikiai žinoma ir jau trečią dešimtmetį gyvuojanti grupė „Laiptai“.

    Jaunųjų Lyderių klubas už paramą, organizuojant festivalį „Tėvo gitara“ yra dėkingas firmai „Rokvesta“ bei Rokiškio miesto savivaldybei, ir tikisi ,kad gyva muzika Rokiškyje gyvuos per amžius.
 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7

Rezultatai 21 - 25 iš 35

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Sveiko kūno ir sielos paslaptis yra nesisieloti dėl praeities, nesijaudinti dėl ateities, bet nuoširdžiai ir išmintingai išgyventi dabarties akimirką. (Buddha)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!