Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Renginiai
Renginiai
Rokiškiui NE DZIN
 ne dzin
Gegužės 15 d.  Rokiškyje Jaunųjų lyderių klubo nariai Rokiškio jaunimui pasakojo apie artėjančius Europos Parlamento rinkimus, dalino #Mannedzin atributiką. Praeiviai fotografavosi prie ,,Mannedzin" fotosienos ir prieš kameras garsiai pasakė, kad jiems ne dzin rinkimai ir, kad balsuos! 
akcija 
 
 
"Tolimoji Kinija"

 Kinija

„TOLIMOJI KINIJA“-nuotykis kurio nepamirši!

Šiandien, kultūros centre vyko renginys „Tolimoji Kinija”. Mes- Jaunųjų Lyderių Klubas, turėjome nuostabius svečius iš VDU kinų kalbos ir kultūros klubo „Wu Wei“. Jų dėka, visi dalyviai galėjo išmokti naujų dalykų, ir susipažinti su kinų kultūra iš pirmų lūpų-kiniečių, arba žmonių kuriems tai yra įdomu ir jie to mokosi. „Tolimosios Kinijos“ metu vyko tokie užsiemimai:

Skaityti toliau...
 
Tarptautinė šokio diena

sokio diena.jpg

Balandžio 29 d. - tarptautinė šokio diena, kurią sugalvojome paminėti ir mes, surengdami trumpas įvairių šokių pamokėles Rokiškio jaunimui.

Nuotraukas bei filmuką galite pamatyti čia. 

 
Mokymai - "Viešas kalbėjimas ir prezentacijos menas"
viesasis kalbejimas.jpg
Jurga: „ Šie mokymai buvo be galo įdomūs ir naudingi. Per juos išmokome, kaip nevertėtų elgtis kalbant viešai. Taip pat, ką reiktų daryti prieš viešąjį kalbėjimą, kaip jam pasiruošti. Labiausiai iš šių mokymų man patiko praktinė dalis, kuri padėjo atskleisti mano daromas klaidas.“
 
Monika: „Šie mokymai buvo labai įdomūs, dar daugiau sužinojau apie viešąjį kalbėjimą, jo subtilybes ir smulkmenas, radikaliai pakeičiančias pranešimo kokybę. Labai patiko pavyzdžiai ir debatai. Ačiū Edvardui, lauksiu sugrįžtant pas mus dar ne kartą su kita įdomia ir naudinga tema.“
 
Paulius: „Mokymuose supratau, kas yra svarbu kalboje ir kaip ja sužavėti žmones.“
 
Justina: „Man patiko viešojo kalbėjimo mokymai, nes daugiau sužinojau, kaip paruošti gerą pristatymą, kas turi atsispindėti turinyje bei kaip išlaikyti auditorijos dėmesį, išlikti originaliam ir kūrybingam. Įgytas žinias galėsiu pritaikyti kasdieniniame gyvenime: mokykloje, jaunimo organizacijos veikloje bei bendraudama su draugais.“
 
Simona: „Edvardas yra ne tik geras žurnalistas, bet ir puikus mokytojas. Jo suteikta informacija yra paprasta, glausta bei greitai įsisavinama. Sužinojau daug smulkmenų, niuansų, kurie padeda padaryti kalbą labiau įtikinamą.“
 
Tai tik kelių žmonių, kurie dalyvavo viešojo kalbėjimo mokymuose, įspūdžiai. Šiuos mokymus vedė LRT radijo žurnalistas Edvardas Kubilius, kuris visiems susirinkusiems išdėstė labai įdomią ir naudingą informaciją.
Vėliau visi atlikome praktinę užduotį – diskutavome tema „Ar mūsų karta yra blogesnė už mūsų tėvų kartą“.
Praleidome tikrai puikų laiką ir sužinojome daug naujų dalykų apie viešąjį kalbėjimą bei jo subtilybes.
Visi esame dėkingi Edvardui už mums suteiktą informaciją ir kartu šauniai praleistą laiką! Tikimės, kad jis mus aplankys dar ne kartą.
 
Valentino diena su JLK
valentino diena.jpg
Vasario 14 dieną įvyko visų laukta Valentino dienos šventė, kurią Rokiškio miesto jaunimui padovanojo Jaunųjų Lyderių Klubas. 
Pirmą kartą mūsų mieste buvo surengtas speed dating'as (greitieji pasimatymai), kurio metu buvo galimybė jei nesusirasti antrąją pusę, tai išbandyti savo jėgas bei gerai praleisti laiką. Vakaro kulminacija - diskoteka, kurią vedė Dj Brutal [ Re:5pect ] ir Dj Cyber [ Re:5pect ]. Dar kartą dėkojame jiems už puikų vakarą!

 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7

Rezultatai 1 - 5 iš 35

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Paprasta tiesa ta, kad laimingi žmonės retai serga. (Bernie S.Siegel)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!