Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Renginiai
Renginiai
Tarptautinė žmogaus teisių diena
human-rights.jpg
 
Rytoj, gruodžio 10 dieną, bus švenčiama tarptautinė Žmogaus teisių diena, skirta atkreipti pasaulio visuomenės dėmesį į žmogaus teises. Šią dieną nori paminėti ir Jaunųjų Lyderių Klubas, kuris rytoj 17 val. kviečia visus, norinčius daugiau sužinoti bei pasidalinti savo nuomone apie žmogaus teises, taip pat pamatyti įdomius trumpametražinius filmukus. Renginys vyks kultūros centro kavinėje. Nepamiršk pasikviesti ir draugų! 
 
Milijono centų piramidė
centas.png
 
Jaunųjų Lyderių Klubas nuo kovo mėnesio prisidėjo prie akcijos "Milijono centų piramidė". Didžiausią susidomėjimą sukėlė piramidės statymo procesas - ji yra kuriama iš vieno cento monetų. Projekto iniciatorių skaičiavimu, statomos piramidės aukštis sieks 1 m  13 cm, o masė – 831 kg. Taigi, Lietuvoje dar nėra buvę tokios akcijos, kuomet visi trys milijonai gyventojų turėtų galimybę tiesiogiai prisidėti prie piramidės statymo. Miestelėnai gana noriai ir dosniai prisidėjo prie akcijos. Centus sutiko rinkti ne tik rokiškėnai, bet ir rajono gyventojai. Monetos buvo renkamos J.Keliuočio viešojoje bibliotekoje, rajono bibliotekose, Rokiškio „Romuvos“ gimnazijoje, Rokiškio Juozo Tūbelio gimnazijoje, Rokiškio kultūros centre, Lopšelyje - darželyje „Nykštukas“, Optikoje „Vizija“ bei „Ingos“ kirpykloje. Malonu, kad mūsų mieste yra žmonių, kurie drąsiai, su viltimi akyse bėrė savo turimus centus į tam skirtą vietą. Taip pat savanoriškai skleidė informaciją, skatino bendradarbius, kaimynus kaupti ir atiduoti centus. Milijono centų piramide norima parodyti, kiek gali žmonės, įdėdami kad ir mažą savo indėlį – vieną centą. Akcijos metu buvo surinkę nemažas kiekis monetų, tad su pasididžiavimu širdyse galėjome perduoti sukauptą turtą organizatoriams. Miestelėnai surinko 37500 centų. Organizatoriai šiuo metu yra surinkę daugiau kaip 700 000 monetų. Surinkus visus centus bus pradėta statyti piramidė, o vėliau visos surinktos monetos keliaus į M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondą „Pagalba Lietuvos vaikams“. 
Dėkojame visiems prisidėjusiems! 

Daugiau apie akciją : 
http://monetupiramide.lt/
                                                           
 
 
Tėvo Gitara 2012!
tevo gitara 2012 sm.jpg
 
 Šiais metais birželio 1 d. –  jau septintus  metus iš eilės Rokiškyje nugriaudės tarptautinis gyvos muzikos festivalis „Tėvo gitara“,  organizuojamas Jaunųjų lyderių klubo. Ilgametė festivalio idėja – prikelti mūsų tėvų dainuotas dainas naujam skambesiui, neleisti išnykti muzikinėms tradicijoms, jas tęsti bei skatinti jaunimą muzikavimo patirties semtis iš tėvų. Iniciatyva siekiama platinti kokybišką muziką, ugdančią kiekvieno iš mūsų dvasinę kultūrą.

Vykusiuose festivaliuose jau dalyvavo žinomiausios Lietuvos grupės bei svečiai iš užsienio šalių. Prieš trejus metus festivalyje grojo ir lietuviškai po vieną dainą sudainavo grupės iš Italijos, Portugalijos, Turkijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos. O prieš porą metų „Tėvo gitaroje“ koncertavo profesionali progresyvaus roko grupė iš Jungtinių Amerikos Valstijų Holding Pattern.  

Šiais metais festivalyje „Tėvo gitara“ laukiame grupės Jeavestone iš Suomijos, Dabasu Durovys ir The Velvet Supernova iš Latvijos bei populiarių grupių RoadKiLL, Rebel Eye, The Skys ir Second Riot iš Lietuvos pasirodymų.
 
Paramos akcija “Ir mes galime padėti ‘11”

Jau šeštasis tradicija tapusios paramos akcijos koncertas „Ir mes galime padėti“ gruodžio 15 dieną sušildė visų rokiškėnų širdis. Šiais metais lėšas rinkome nelaimės ištiktam 17-mečiui Andriui, kuriam po sunkios avarijos labai reikalinga visų mūsų parama.
 
Finalinio koncerto metu scenoje pasirodė jaunieji talentai iš viso Rokiškio rajono. Susirinkusiems savo pasirodymus skyrė: choreografijos ir Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklų kolektyvai, šokio studija “Let’s Dance”, šokių grupė “fiesta” ir daugelis kitų jaunųjų atlikėjų.

Koncerto metu keliavome pažindami svarbiausias vertybes. Stebėdami pasirodymus dalinomės tiek linksmomis, tiek ir ašarą išspaudžiančiomis emocijomis. Tačiau viso koncerto metu didžiausią džiaugsmą teikė žinojimas, jog savo pastangomis prisidedame prie kalėdinio stebuklo.

Per iki finalinio koncerto vykdytas veiklas ir jo metu surinkome, kiek daugiau nei 3682,39Lt. Nors finalinis koncertas jau praėjo, vis dar galime pasidalinti savo gerumu su Andriumi, pervesdami aukas į paramos akcijai skirtą sąskaitą Ūkio banke.

 Ūkio bankas
RJOS „Apvalus stalas“
LT397010300001700621

 
 
7-as JLK gimtadienis!
7gimt.jpg
 
Šių metų spalio 14 d. JLK kvietė visus apsilankyti svajonių kavinėje, kuri veikė vieną vakarą kultūros rūmų mažojoje salėje.
Susirinkus žiūrovams, gimtadienį pradėjo Žygimantas Kepenis, atlikęs svajingą dainą. Renginį tęsė lyderiukai, pasakodami apie Jaunųjų Lyderių Klube įgyvendintas svajones. Kavinės atmosferą lyrinėmis dainomis papildė Simona ir Tadas, o šokių kolektyvas „Vakaris“ visus sužavėjo plastiškais judesiais.
Pirmosios renginio dalies pabaigoje mūsų vadovė, Birutė Bagdonienė, parodė, kad norint, jog svajonė išsipildytų, vien norėti neužtenka – reikia veikti. Antroji renginio dalis buvo paroda, sukurta tarptautinio, šiais metais vykusio projekto „My Earth - my water“ (liet. „Mano žemė – mano vanduo“) metu, kuriame dalyvavo mūsų klubo narė Simona.
Taip jaukiai ir šiltai Jaunųjų Lyderių Klubas atšventė savo 7-ąjį gimtadienį.
 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7

Rezultatai 6 - 10 iš 35

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Daugybė iš mūsų patys pasirenkame kuo paversti šitą pasaulį: rūmais ar kalėjimu. (Sir John Lubbock)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!