Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Renginiai
Renginiai
Antrasis JLK gimtadienis "Kajmas bunda" (2006 m)

Spalio 13d. įvyko tai, ko Rokiškyje dar nebuvo. Netradicinis renginys, netradiciniai atlikėjai ir tikrai netradicinis laikas. Penktadienį galėjome pamatyti nuostabų mušamųjų pasirodymą, kurį atlikti atvyko net iš Kretingos. Teminis vakaras, visi apsirengę kaip mūsų seneliai ėjo švęsti gegužinių. Renginio metu buvo švenčiamas antrasis Jaunųjų lyderių klubo gimtadienis

 

 
Jaunimo Rock'o Festivalis "Tėvo gitara" (2006 m)

2006 m. birželio 4 d. jaunimas ir senimas susirinko į pirmąjį roko festivalį ROCK‘iškyje „Tėvo gitara“. To kaltininkai – grupė Paradox, kuri nusprendė pasukti istoriją atgal, kai Rokiškyje buvo net 12 gyvai grojančių grupių ir intensyviai virė dabar jau pamirštas muzikinis gyvenimas. Pirmajame festivalyje „Tėvo gitara“ scenoje susitiko dviejų kartų roko muzikantai iš visos Lietuvos. Dalyvavo net 10 roko grupių. Jaunimas, atiduodamas pagarbą seniesiems roko vilkams, į savo repertuarą įtraukė jų grotas dainas. Festivalis „Tėvo gitara“ buvo skirtas paminėti Tėvo dienai.

TG’06 grojo: Nenuoramos, Gysliukai, Viražas, Paradox, Saint Oil Sand, Funny Rot, Kontaktai, Laiptai, The Skys, Fata Morgana.

Tai jaunimo projektas, finansuotas Europos Sajungos lėšomis. Jo metu buvo įrašytas ir išleistas grupės Paradox debiutinis albumas. Projekto tikslas buvo gražinti Rokiškiui tikrą muziką, gyvą muziką, kuri tėvų laikais buvo labai mėgiama.

 

 
Mini šokių maratonas "LaFesta Party" (2006 m)

    Naujųjų metų proga JLK sugalvojo surengti Mini šokių maratoną pavadinimu LaFesta Party, nes radija LaFesta įsteigė prizus - marškinėlius.

 
Mini šokių maratonas "Šok ir nesustok" (2005 m)
 
Pirmasis JLK gimtadinis (2005 n)
Pirmasis JLK gimtadienis surengtas jau ir pirmosios, ir antrosios kartos JLK narių.
 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7

Rezultatai 31 - 35 iš 35

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Paprasta tiesa ta, kad laimingi žmonės retai serga. (Bernie S.Siegel)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!