Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Renginiai
Renginiai
Mokymai "Kalbėkime lietuviškai" (2007 m)
     Šių metų kovo 17 – 18 dienomis vykę viešojo kalbėjimo mokymai „Kalbėkime lietuviškai“ visiems ten buvusiems paliko tikrai gerą įspūdį. Dvi dienas nuo ryto iki vakaro mes – mokėmės. Tačiau, tai veikiau buvo pramoga ir kartu itin vertinga praktika, kuri padėjo ne tik išmokti, bet ir panaudoti įgytas žinias.
     Visą šį laiką mus „ treniravo“ Aleksas, kuris mums buvo ir draugas, ir mokytojas. Jam galėjai visada užduoti klausimą ir sulaukti atsakymo. Į mokymus buvo susirinkę tikrai šaunūs, veiklūs bei trokštantys žinių žmonės. Susitikę prie Rokiškio miesto kultūros centro, patraukėme į viešbutį, kuriame ir vyko mokymai. Susipažinę ir išsikėlę bendrus tikslus, puolėme į darbą. Per šias dvi dienas mes sužinojome daug naujų ir prisiminėme jau girdėtų oratorinio meno paslapčių, susipažinome su neformalaus ugdymo metodais, išmokome vieni kitus girdėti ir „priversti“ auditoriją išgirsti mus. Laisvą laiką visi leidome kaip norėjome: kas grodami gitara, kas apmąstydami tai ką sužinojo, kiti su puodeliu arbatos besikalbėdami su draugais, dar kiti išeidami pažiūrėti į dangų. Visi mes šias pora dienų praleidome tikrai turiningai. Atėjus mokymų pabaigai, buvo gaila ,kad šis nuostabus laikas jau baigėsi ir, tikėdamiesi, kad tokių šaunių mokymų bus dar nevieni, išsiskirstėme.
                                                                                                        Lukas A. 
 
Išsipildymo akcija "Ir mes galime padėti" (2007 m)
Ir šiais metais prisidėjome prie jau tradicija tapusios "Išsipildymo akcijos", kurią rengia TV3.
 
Jaunimo apdovanojimai skirti tarptautinei jaunimo dienai (2007 m)
    Tarptautinės jaunimo dienos proga Rokiškyje pirmą kartą surengti jaunimo apdovanojimai sulaukė pilnutėlės salės žiūrovų, o intriga nenusileido suaugusiųjų per Teatro dieną rengiamiems „Nikodemams“. Tiesa, priekabūs jaunuoliai rado ką pakritikuoti..
.
 
Vasaros pradžios šventė "GELTONŲ PLYTŲ KELIAS" (2007 m)

    Mums kilo idėja sukurti jaunimo poreikiams pritaikytą parką. Jaunimas ten galės turiningai praleisti laisvalaikį ir išreikšti save. Projektas vyktų lapkričio – birželio mėnesį. Toks laikas pasirinktas todėl, kad rudenį jaunimas galės piešti ir kurti eskizus suoliukams bei parko takeliams. Žiemą vyks visi organizaciniai darbai, o pavasarį imsimės darbo, keisime bei gražinsime parką: išrausime prižėlusius krūmus, sodinsime medelius, statysime suoliukus. Parko atidarymo šventės renginyje jaunimui bus sudarytos sąlygos dalyvauti parodomojoje programoje ir įvairiuose konkursuose, kaip piešimo ant takų pleneras. Taip pat publikai bus siūloma dalyvauti mini konkursuose.

 
Išsipildymo akcija "Ir mes galime padėti" (2006 m)

    Jaunųjų Lyderių Klubas kaip ir kasmet prisijungia prie Nomedos organizuojamos išsipildymo akcijos "Ir mes galime padėti". Gruodžio 7-tą dieną Kultūros rūmuose rinkome lėšas mūsų gimtojo Rokiškio rajono mergaitei, kuri sunkiai serga.

 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7

Rezultatai 26 - 30 iš 35

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Atsuk savo veidą saulei ir nematysi tuomet šešėlių. (Helen Keller)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!