Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Renginiai
Renginiai
Šeštasis JLK gimtadienis
 
Spalio 15d. įvyko šeštasis Jaunųjų Lyderių Klubo gimtadienis. Šio gimtadienio tema buvo "Kino teatras". Visus ateinančius svečius pasitiko Kino teatro baras, kuriame buvo galima užsisakyti kelių rūšių arbatų: mainų, renginių, mokymų, projektų, laisvalaikio, tradicijų. Užsisakius arbatos buvo galima išgirsti gyvus pasakojimus pasirinkta tema. Renginio metu kino filmų režisieriai bei kūrybinės grupės pristatė savo filmus bei parodė savo sukurtus filmus. Sulaukėme svečių iš Joniškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apskritas stalas", kurie paruošė etiudą apie Vytauto žygį prie Jodosios jūros. Tai pat mūsų pasveikinti atvyko Kauno viduramžių kultūros klubas, kuris sušoko viduramžių šokį. Pirmąjai renginio daliai pasibaigus buvo galima išmokti šokti keturis viduramžiškus šokius, sudalyvauti diskusijoje "Kodėl jaunimui (ne)idomi istorija? arba prisijungtį į žaidimų kampelį
 
Tėvo Gitara Sugriaudėjo!

Jau penktus metus iš eilės mažame šiaurės rytų Lietuvos miestelyje  – Rokiškyje nuaidėjo garsios, gyvos roko muzikos banga. Festivalyje šiais metais dalyvavo 4 grupės iš Lietuvos:  tai, puikiai festivalį užkaitinusi grupė FID, gražiomis dainomis pakerėjusios  grupės Arbata bei Atika ir klasikinio/progresyvaus roko grupė The Skys. Renginio kulminacija buvo svečiai iš JAV grupė Holding Pattern. Festivalis Tėvo Gitara susilaukė didžiulų ovacijų bei aplodismentų iš gyvos muzikos mėgėjų.

 
PO gabalėlį gėrio
 
Penktadienio vakarą Jaunųjų lyderių klubas kartu su Rokiškio Raudonojo kryžiaus savanorių pagalba dovanojo Kalėdinį stebuklą paramos akcijos koncerte. Tradicija tapęs renginys vyksta jau ketvirtus metus ir kaip kas met bandoma padėti tiems, kurie labiausiai reikia mūsų šilumos ir dėmesio. Šiais metais paramos akcija - koncertas buvo skirtas dvejų metukų berniukui Eligijui, kuriam ypatingai reikėjo mūsų pagalbos, tad pagrindinis akcijos tikslas - surinkti 2000 Lt reikalingam aparatui įsigyti. Prie to prisidėjo ir jaunimo sugalvota idėja „Blusų turgus“, kuriame pardavinėjome knygas, suvenyrus, papuošalus.
Akcijos renginio pagrindinė idėja - svajonė, kuri scenoje buvo perteikta per jaunųjų atlikėjų pasirodymus. Dalyvavo choriografijos, muzikos mokyklų auklėtiniai, Rokiškio ir Juodupės solistės. Pasirodymus ypatingai pagyvino mokytojos Astos Vajegienės mažieji dainininkai bei skaitovai - Lukas ir Agnė, skaitę Ričardo Bacho kūrinio „Džonatanas Livingstonas Žuvėdra“ ištraukas. Taip pat mažajam Eligijui dovanojome ne tik šiltą koncertą, bet ir keletą linksmų, vaikiškų knygučių, kurias skyrė knygynas „Pegasas“.

Džiaugiamės, kad akcijos tikslą įgyvendinome - berniukui surinkome daugiau nei 2000 lt. Dėkome visiems, prisidėjusiems prie šios akcijso įgyvendinimo. :)
 
 
Jaunimo Apdovanojimai

  Jau trečius metus vykstantys Jaunimo apdovanojimai didžiulį žiūrovų dėmesį pritraukė ir šiemet. Šįkart scenografija žiūrovus nukėlė į menišką ir kūrybišką miesto gatvę. Renginio metu scenoje gyvai grojo Saulius Mickevičius ir Marius Ellikas. Internetinio balsavimo metu penkiose nominacijose varžėsi aktyviausi ir protingiausi Rokiškio miesto jaunuoliai, aktyviai prie jaunimo veiklos prisidedančios bei jaunimą remiančios įmonės ir didžiausio jaunimo dėmesio sulaukę įvykiai.
  Nominacijoje „Metų menininkas“ nugalėjo Rokiškio choreografijos mokyklos šokių grupė „Fiesta“, tapusi daugybės konkursų laureate ir prizininke, vadovaujama Rimos Bielovienės. Metų įvykiu buvo pripažintas tarptautinis gyvos muzikos festivalis „Tėvo gitara“, kurio scenoje šiais metais lietuviškai dainavo grupės iš Turkijos, Portugalijos, Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Italijos. Nominacijoje „Metų sportininkas“ daugiausia balsų surinko Lietuvoje ir Europoje apdovanojimus pelnęs jaunasis sportininkas Simonas Lasys. „Metų proto“ nominacijoje apdovanotas daugybės rajoninių ir respublikinių olimpiadų prizininkas Rimas Trumpa. „Metų jaunimo draugo“ nominacijoje daugiausia žiūrovų balsų surinko visuomet palaikanti ir paremianti jaunimo idėjas AB „Rokiškio sūris“.

 
Penktasis JLK gimtadienis


Šiais metais Jaunųjų Lyderių Klubo Gimtadienį paminėjome šiek tiek kitaip nei kiekvienais metais. Šiais metais gimtadienis vyko mažojoje salėje. Visų laukiančiųjų renginio laukė stendai su mūsų metų veiklomis. Pristatėme naujai sukurtą JLK filmą, keturis naujus filmukus, bei du nesenstančius grandus, kurių kiekvienas pamoko vis kito. Pertraukų metu skambant akustinei muzikai galėjome pasivaišinti arbata ir prisijunnkti į diskusija "Lyderis? Kas jis?".
 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7

Rezultatai 16 - 20 iš 35

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Yra žmonių, tikinčių, kad gydytojai ir seselės yra pajėgūs suplaktus kiaušinius sugrūsti atgal į lukštus. (Dorothy C.Fisher)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!