Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Renginiai
Renginiai
Tėvo Gitara 2011
tg11.jpg
 
 Jau šeštus metus iš eilės, birželio 4d., 18 val., nugriaudėjo tarptautinis gyvos muzikos festivalis "Tėvo Gitara". Kultūros rūmų salėje koncertą pradėjo mūsų kraštiečiai - grupė "Pievos". Vėliau užburiančia muzika mus apdovanojo grupė "Insomnija Vera" bei "The Skys". Po šaunių šių grupių pasirodymų turėjome pertrauką, kurios metu vyko "Muzikos garsų mugė". Joje visi norintys galėjo išgirsti profesionalų pasakojimus apie instrumentus, pasiklausyti jų sukurtų melodijų ir ritmų bei patys pamėginti groti. "Muzikos garsų mugėje" galėjome išbandyti saksofoną, akustinę ir elektrines gitaras, sintezatorių, būgnus, perkusiją. Visos pertraukos metu nesiliovė aidėti susižavėjimo šūksniai. Pertraukai pasibaigus, žiūrovus gera nuotaika užkrėtė "Dabasu Durovys" - mūsų ilgamečiai draugai iš Latvijos. Iš savo vietų pakelti žiūrovus padėjo grupė "Skyders". Koncertą ramesne, bet tikrai ne prastesne gaida užbaigė mūsų kaimynai lenkai - "Appleseed". Tikimės, kad ir kitais metais susirinksime į jau 7 metus iš eilės vyksiančią "Tėvo Gitarą".
 
Japonija iš arti!

 若いリーダーの会

Waka I Leader No Kai
Jaunųjų lyderių Klubas

Ketvirtadienį (balandžio 14 d.) Rokiškio kultūros centre pirmą kartą įvyko Jaunųjų Lyderių organizuotas renginys „Japonija iš arti“. Jo metu kiekvienas Rokiškio miesto bei rajono gyventojas turėjo galimybę sužinoti daugiau apie rytų Azijoje esančią, vieną iš ekonomiškai stipriausių šalių – Japoniją. Susipažinti su šalimi padėjo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) japonistikos klubo „Hashi“ nariai. Renginio metu gavome nemažai įdomios informacijos apie tradicinę japonų virtuvę, kultūrą bei kalbą. Kaip antai, japonai propaguoja gryną maistą, tad dažnai valgo žalius arba šiek tiek virtus kiaušinius. Taip pat japonų abėcėlėje nėra raidžių, vienas simbolis atspindi garsų junginį. Turėjome unikalią galimybę pasigrožėti anime (animaciniais filmukais, kilusiais iš Japonijos, su savita veikėjų ir aplinkos estetika).Vėliau galėjome išbandyti savo jėgas šokant tradicinį japonų šokį, kuriame vaizduojamas žvejybos procesas. Galėjome stebėti ir net patys bandyti sukurti origami meną (išlankstyti įvairias figūras iš popieriaus). Renginio pabaigoje susipažinome su japonų kalbos pradmenimis, taip pat turėjome galimybę patys pasirašyti savo vardą japoniškai, padedami studentės iš Japonijos.

 
Jaunimo akcija "Laisvei - 20"
 
 Besileidžiant sausio 13osios saulei, jaunuoliai iš viso Rokiškio rajono pradėjo rinktis Nepriklausomybės aikštėje, prie Laisvės paminklo.  Minia buvo labai daugelypė: mokytojai, šventės organizatoriai - RJOS „Apvalus stalas“ atsovai,  Lietuvos laisvę apgynusių įvykių liudininkai ir per 300 jaunuolių, gimusių jau laisvoje Lietuvoje. Nepaisant amžiaus, padėties ar statuso, visus suvienijo vienas tikslas ,- parodyti ir įprasminti vieningą tikėjimą laisve. Drauge mes sukūrėme simbolį, įkūnijantį šį laisvės 20metį – 87 metrų ilgio, iš 323 gyvos žmonių minios sudarytą užrašą „Laisvei – 20“. Jį istorinėje fotografijoje įamžinome kaip šiandieninės vienybės ir tikėjimo ženklą. Šį vakarą mūsų rankose liepsnojantys fakelai priminė tą naktį, kai prie svarbiausių objektų ir laisvės gynėjų širdyse liepsnojo tikėjimo laužai. Tai paminėjome skanduodami poeto Justino Marcinkevičiaus įkūnytus  Mažvydo žodžius „Mėginsime sudėti pirmą žodį....“ ir tą pirmąjį žodį kas garsiai, kas simbolioškai, bet tikiu, kad kiekvienas sudėjome savo širdyse.Žodį, žinomą nuo pat vaikystės, paprastą ir patį svarbiasuią – Lietuva.   
 
Uždegę atminimo ugnį prie svarbiausius to meto įvykius menančių vietų: sąjudžio būstinės ir Rokiškio karinio komisariato, gyva žmonių grandine pajudėjome link Rokiškio savivaldybės aikštės. Prie laužų, ragaudami košę ir šušąlusias rankas besišildydami suspaudę arbatos puodelius, įvykių akimirkas prisiminėme, klausydamiesi  vietos politikų ir svečių sveikinimų  bei giedodami tautišką giesmę.

Lukas Audickas
 
Paramos akcija – koncertas „Ir mes galime padėti“ ‘10

 

 

Jaunųjų Lyderių Klubas ir Raudonojo kryžiaus Rokiškio skyriaus savanoriai organizavo jau tradiciniu tapusį renginį Paramos akciją „Ir mes galime padėti“. Šiais metais lėšos buvo renkamos Cerebriniu paralyžiumi sergančiam keturmečiui Ugniui Pupeliui.

Akcijos koncerte dalyvavo G. Jakubėno vadovaujamas Gospel ansamblis iš Panevėžio, lopšelio-darželio „Linelis“ auklėtiniai ir šokių kolektyvas „Iliuzija“ (vad. L. Kublickienė). Prie Paramos akcijos prisidėjo Juozo Tūbelio gimnazijos 6d, 7a, 8b klasių mokiniai, Juozo Tumo Vaižganto vid. mokyklos 10a klasė, Romuvos gimazijos 8a, 9e, 10a, 11b klasės ir Obelių gimnazija. Dėkojame Rokiškio Rotary klubui, Rokiškio turizmo centrui, taip pat parduotuvėms UAB "Intelektualūs kompiuteriai", Bikuva, Topo centras, bei Pipirini picerijai, kurie rinko lėšas Ugniui savo įstaigose.

Kultūros centre buvo vykdomos įvairios veiklos, kurių metų buvo galima paremti sergantį vaiką - pradmenys darbui su grafine programine įranga - photoshop  (G. Jakštonis), stuburo stabilizavimo mankšta (L. Pernavienė), pramoginiai šokiai (O. Bubnova), dekupažas (J. Danytė, V. Vaitkūnaitė), pilvo šokis (I. Mulvinienė), gatvės šokis (E. Šeršniovas).

Visos akcijos metu iš viso buvo surinkta beveik 7000Lt., kurie bus skirti priemonių ir paslaugų įsigijimui, berniuko fizinio aktyvumo stiprinimui bei protiniam lavinimui.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems ! 

 
Jaunimo Apdovanojimai


Jaunimo apdovanojimų metu pasirodė grupė iš
Latvijos "Drunk Confession", kuri daugeliui paliko labai gilų įspūdį.
 
Sveikiname nominacijų nugalėtojus

 
Nominacijos „Metų metai“ nugalėtoja Sigita Morkūnaitė

Nominaciją  „Metų Įvykis“ nugalėjo

Romuvos stadiono rekonstrukcijos darbų pradžia

Nominacijos „Metų Akimirka“ nugalėtojas Matas Valiulis


Nominacijos „Metų Atradimas“  nugalėtojas Žygimantas Kepenis


Nominacijos „Metų Kūrėjas“  nugalėtoja Daivą Jokūbaitytė

 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7

Rezultatai 11 - 15 iš 35

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Kūnas yra sielos namas. Tai ar neturime rūpintis, kad tas namas nesugriūtų? (Philo)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!