Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Renginiai
Renginiai
Tarptautinė šokio diena

sokio diena.jpg

Balandžio 29 d. - tarptautinė šokio diena, kurią sugalvojome paminėti ir mes, surengdami trumpas įvairių šokių pamokėles Rokiškio jaunimui.

Nuotraukas bei filmuką galite pamatyti čia. 

 
Mokymai - "Viešas kalbėjimas ir prezentacijos menas"
viesasis kalbejimas.jpg
Jurga: „ Šie mokymai buvo be galo įdomūs ir naudingi. Per juos išmokome, kaip nevertėtų elgtis kalbant viešai. Taip pat, ką reiktų daryti prieš viešąjį kalbėjimą, kaip jam pasiruošti. Labiausiai iš šių mokymų man patiko praktinė dalis, kuri padėjo atskleisti mano daromas klaidas.“
 
Monika: „Šie mokymai buvo labai įdomūs, dar daugiau sužinojau apie viešąjį kalbėjimą, jo subtilybes ir smulkmenas, radikaliai pakeičiančias pranešimo kokybę. Labai patiko pavyzdžiai ir debatai. Ačiū Edvardui, lauksiu sugrįžtant pas mus dar ne kartą su kita įdomia ir naudinga tema.“
 
Paulius: „Mokymuose supratau, kas yra svarbu kalboje ir kaip ja sužavėti žmones.“
 
Justina: „Man patiko viešojo kalbėjimo mokymai, nes daugiau sužinojau, kaip paruošti gerą pristatymą, kas turi atsispindėti turinyje bei kaip išlaikyti auditorijos dėmesį, išlikti originaliam ir kūrybingam. Įgytas žinias galėsiu pritaikyti kasdieniniame gyvenime: mokykloje, jaunimo organizacijos veikloje bei bendraudama su draugais.“
 
Simona: „Edvardas yra ne tik geras žurnalistas, bet ir puikus mokytojas. Jo suteikta informacija yra paprasta, glausta bei greitai įsisavinama. Sužinojau daug smulkmenų, niuansų, kurie padeda padaryti kalbą labiau įtikinamą.“
 
Tai tik kelių žmonių, kurie dalyvavo viešojo kalbėjimo mokymuose, įspūdžiai. Šiuos mokymus vedė LRT radijo žurnalistas Edvardas Kubilius, kuris visiems susirinkusiems išdėstė labai įdomią ir naudingą informaciją.
Vėliau visi atlikome praktinę užduotį – diskutavome tema „Ar mūsų karta yra blogesnė už mūsų tėvų kartą“.
Praleidome tikrai puikų laiką ir sužinojome daug naujų dalykų apie viešąjį kalbėjimą bei jo subtilybes.
Visi esame dėkingi Edvardui už mums suteiktą informaciją ir kartu šauniai praleistą laiką! Tikimės, kad jis mus aplankys dar ne kartą.
 
Valentino diena su JLK
valentino diena.jpg
Vasario 14 dieną įvyko visų laukta Valentino dienos šventė, kurią Rokiškio miesto jaunimui padovanojo Jaunųjų Lyderių Klubas. 
Pirmą kartą mūsų mieste buvo surengtas speed dating'as (greitieji pasimatymai), kurio metu buvo galimybė jei nesusirasti antrąją pusę, tai išbandyti savo jėgas bei gerai praleisti laiką. Vakaro kulminacija - diskoteka, kurią vedė Dj Brutal [ Re:5pect ] ir Dj Cyber [ Re:5pect ]. Dar kartą dėkojame jiems už puikų vakarą!

 
Tarptautinė žmogaus teisių diena
human-rights.jpg
 
Rytoj, gruodžio 10 dieną, bus švenčiama tarptautinė Žmogaus teisių diena, skirta atkreipti pasaulio visuomenės dėmesį į žmogaus teises. Šią dieną nori paminėti ir Jaunųjų Lyderių Klubas, kuris rytoj 17 val. kviečia visus, norinčius daugiau sužinoti bei pasidalinti savo nuomone apie žmogaus teises, taip pat pamatyti įdomius trumpametražinius filmukus. Renginys vyks kultūros centro kavinėje. Nepamiršk pasikviesti ir draugų! 
 
Milijono centų piramidė
centas.png
 
Jaunųjų Lyderių Klubas nuo kovo mėnesio prisidėjo prie akcijos "Milijono centų piramidė". Didžiausią susidomėjimą sukėlė piramidės statymo procesas - ji yra kuriama iš vieno cento monetų. Projekto iniciatorių skaičiavimu, statomos piramidės aukštis sieks 1 m  13 cm, o masė – 831 kg. Taigi, Lietuvoje dar nėra buvę tokios akcijos, kuomet visi trys milijonai gyventojų turėtų galimybę tiesiogiai prisidėti prie piramidės statymo. Miestelėnai gana noriai ir dosniai prisidėjo prie akcijos. Centus sutiko rinkti ne tik rokiškėnai, bet ir rajono gyventojai. Monetos buvo renkamos J.Keliuočio viešojoje bibliotekoje, rajono bibliotekose, Rokiškio „Romuvos“ gimnazijoje, Rokiškio Juozo Tūbelio gimnazijoje, Rokiškio kultūros centre, Lopšelyje - darželyje „Nykštukas“, Optikoje „Vizija“ bei „Ingos“ kirpykloje. Malonu, kad mūsų mieste yra žmonių, kurie drąsiai, su viltimi akyse bėrė savo turimus centus į tam skirtą vietą. Taip pat savanoriškai skleidė informaciją, skatino bendradarbius, kaimynus kaupti ir atiduoti centus. Milijono centų piramide norima parodyti, kiek gali žmonės, įdėdami kad ir mažą savo indėlį – vieną centą. Akcijos metu buvo surinkę nemažas kiekis monetų, tad su pasididžiavimu širdyse galėjome perduoti sukauptą turtą organizatoriams. Miestelėnai surinko 37500 centų. Organizatoriai šiuo metu yra surinkę daugiau kaip 700 000 monetų. Surinkus visus centus bus pradėta statyti piramidė, o vėliau visos surinktos monetos keliaus į M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondą „Pagalba Lietuvos vaikams“. 
Dėkojame visiems prisidėjusiems! 

Daugiau apie akciją : 
http://monetupiramide.lt/
                                                           
 
 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7

Rezultatai 1 - 5 iš 33

Gyvai

Mylėk savo priešus, nes jie verčia tave būti geresniu. (Friedrich Nietzsche)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!