Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Projektai
Projektai
LIJA.

Projektui „Lietuvos Istorija Jaunimo Akimis“ skirtas Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros finansavimas.

      „LIJA“  – tai ,,Lietuvos istorija jaunimo akimis“. Projektas skatins jaunus žmones nauju žvilgsniu pažvelgti į Lietuvos istoriją, suprasti svarbiausių Lietuvos istorijos įvykių prasmę ir įsitikinti, jog istorinė data yra kur kas daugiau, nei tik skaičius vadovėlio puslapyje. Dvidešimt projekto dalyvių susiburs į „projekto valdymo“ seminarą. Seminaro metu mes geriau pažinsime vieni su kitus, gilinsimės į projekto tikslus ir problemų sprendimo būdus. Užmegsime ryšius su Anykščių, Vilniaus, Trakų, Kauno, Jurbarko, Šilutės, Klaipėdos, Šiaulių, Pasvalio ir Biržų jaunimo organizacijomis, kurios kartu su mumis domėsis Lietuvos ir savo krašto istorija. Vėliau leisimės į dešimt dienų truksiančią istorinę kelionę „laiku“. Keliaudami panaudosime įgytas žinias ir žaisdami simuliacinius žaidimus, pasitelkdami įvairius scenos menus (linijinius ir vėlyvųjų viduramžių šokius), dainuodami dainas, vaidindami, panaudodami pantomimos meną, atkursime žymiausius ir svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius. Šios kelionės metu mes susipažinsime su Lietuvos istorija ir ją perteiksime jaunimui patraukliu būdu, sukurdami trumpametražį filmą „Lietuvos istorija jaunimo akimis“.

 
Projektas „Your Brand“ ( 2009 m. )

Ar žinojote, kad Bulgarai linksi galva norėdami pasakyti „ne“? Ar žinote kaip Turkijoje geriama kava? Ar žinojote, kad Italijoje vėluoti yra normalu? Žmogaus išvaizda, elgesys, bendravimo manieros, vertybės - visa tai įeina į etiketo sąvoką. Mūsų dėmesys sutelktas į jauną žmogų, kuris neturi laiko, energijos tam, kad „suvirškintų“ kitos kultūros ypatybes, todėl susidaro palankios sąlygos stereotipams plisti. Stereotipai dalina pasaulį į dvi kategorijas – į “žinomą” ir „nežinomą”. Todėl jaunam žmogui tai, kas žinoma tampa sinonimu “gerai” o tai , kas nežinoma “blogai”. “Your brand“ - tai „etikečių“, kurias užklijuojame žmonėms juos pamatę, tačiau nepaklausę kas jie tokie, nuplėšimas ir išmetimas. Pagrindinis projekto tikslas sukurti tarpkultūrinio bendravimo etiketo modelį, kurį lengvai suprastų skirtingų tautybių, religijų ir kalbų žmonės. Projektu siekiame neigti išankstinius stereotipus, ugdyti jaunų žmonių solidarumo jausmą ir skatinti tolerantiškumą. Kūrybiškomis formomis ir būdais (piešimas, vaidyba, šokis, muzika, neverbalinis bendravimas) gilinsimės ir nagrinėsime etiketą: žmonių išvaizdą, elgesį prie stalo, linksminimosi būdus, elgesį visuomenėje, darbo vietoje, religijų skirtumus, šeimos struktūrą, vertybes, vyro/moters santykių aspektus skirtingose šalyse. Finalinio renginio metu pristatysime patyrimus ir suvokimus apie skirtingų kultūrų etiketą, Italijos, Portugalijos, Suomijos, Prancūzijos, Turkijos, Ispanijos ir Lietuvos bendrai sukurtą tarpkultūrinio bendravimo etiketo modelį.

 
S.T.T. (Sportuok. Tvirtėk. Tobulėk.) (2009 m)
 S.T.T. – tai specialiųjų tyrimų tarnyba, o čia projektas „Sportuok. Tvirtėk. Tobulėk.“ 2009 metų pavasarį ir vasarą vykdėme keturis patyriminius žygius Rokiškio ir Anykščių rajonuose, išleidome keliautojo atmintinę, organizavome mokymus, projekto pristatymus, visuotinę mankštą, kurios metu sportavome ir pradėjome dieną su smagia nuotaika. Žygiuose dalyvavo virš 60 jaunuolių, kurie susipažino su naujais žmonėmis, žygiavo mišku ir pelke, darė jogos pratimus, išbandė savo drąsą naktiniuose žygiuose, gyveno pagal sveikos gyvensenos principus, grožėjosi gamta ir smagiai leido laiką. Dalyviai turėjo galimybę ekstremaliose situacijose ir sąlygose išbandyti savo fizinę ir psichologinę ištvermę, suprasti, kas yra komanda, įveikti iššūkius, analizuoti save, išmokti pasitikėti kitais, išeiti iš komforto zonos, mokytis, augti ir tobulėti kitaip.
Projekto iniciatyvinė grupė: Miglė Makuškaitė, Aurelija Grigalavičiūtė, Giedrė Prievelytė
Skaityti toliau...
 
„Tėvo gitara“ (2009 m)

 Jaunųjų Lyderių Klubo iniciatyva, jau ketvirtus metus Rokiškį sudrebins gyvos muzikos festivalis „Tėvo gitara“.Šiais metais vyks septinšalis jaunimo  mainų projektas, kuriame dalyvaus jaunieji muzikantai iš Turkijos, Portugalijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos ir dvi grupes iš Italijos.Projektu siekiame įrodyti, kad seni lietuviški „gabalai“ taip pat gali būti nemirtingi ir konkuruoti su visame pasaulyje žinomais šlageriais.Jaunimo iš užsienio pagalba aranžuosime senas geras lietuviškas dainas ir prikelsime jas naujam skambesiui.Jaunimo mainų pabaigoje, vyks jau tradicija tapęs festivalis „Tėvo gitara“, kurio metu išgirsite tik gyvai grojančias grupes.

 
3-ias kadras (2008 m)

Nėra ką veikti? 

 3-ias Kadras - tai galimybė papasakoti koks gali būti unikalus, linksmas, netradicinis, o gal ir naudingas jaunimo laisvalaikis. Mes norime sugriauti Rokiškio kasdienybę, norime parodyti kažką nematyto. Filmas „3-ias Kadras“- tai mūsų siūlomi būdai kaip netradiciškai leisti laisvalaikį.

 


 

Skaityti toliau...
 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8

Rezultatai 16 - 20 iš 36

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Paprasta tiesa ta, kad laimingi žmonės retai serga. (Bernie S.Siegel)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!