Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Projektai
Projektai
Take it

 4.jpg

 

Jaunimo politika, atstovavimas, kompetencijos – daug skambių žodžių. 
Penki jauni, iniciatyvūs žmonės Ieva Balčiūnaitė, Goda Bagdonaitė, Neringa Savičiūtė, Tautvydas Vygėlis ir Lukas Audickas iš Jaunųjų Lyderių Klubo panoro šiuos žodžius suprasti. Vedami bendro tikslo: išmokti tinkamai atstovauti save, savo organizaciją, miestą ar šalį, ugdyti savo kompetencijas bei sužinoti kas per daiktas yra jaunimo politika ir su kuo ji „valgoma“, jie ėmėsi projekto „Take it!“. Šiuo projektu gilinsimės į jaunų žmonių galimybes, siekdami paskatinti jaunimą aktyviai atstovauti save ir suprasti savo vaidmenį dabartinėje visuomenėje. 

 

3.jpg
Iniciatyvinė grupė (Neringa, Lukas, Ieva, Tautvydas, Goda)

Skaityti toliau...
 
Step by step through Europe
stepbystep.jpg
 
Birželio 3 – 11 dienomis Rokiškyje vyko tarptautiniai jaunimo mainai, kuriuose susirinko dalyviai iš 6 šalių: Lietuvos, Latvijos, Bulgarijos, Rumunijos, Italijos ir Čekijos Respublikos. Jaunimą suvienijo noras plėtoti savo profesinius įgūdžius, naudojant netradicinį metodą - šokį. Projekto pavadinimas ,,Žingsnis po žingsnio per Europą'' atskeidžia dalyvių užsidegimą ir stiprų norą žingsnis po žingsnio vykdyti pozityvius pokyčius. „Aš tikiu, kad šis projektas pakeitė daug dalykų ne tik mūsų ir partnerių organizacijose ar dalyvių gyvenimuose, bet taip pat Rokiškyje ir netgi visoje Europoje. Norėjau parodyti, kad yra daug įvairių būdų ir metodų ugdyti, tobulinti bei pakeisti save. Vienas iš jų – šokio terapija." - teigia Jaunųjų lyderių klubo narė, projekto idėjos autorė, organizatorė ir lietuvių grupės lyderė Raminta Bagdonaitė.
Pagrindinė projekto veiklų bei diskusijų tema buvo jaunimo nedarbo problema. Didėjant nedarbingumui, net ir išsilavinusiems jauniems žmonėms vis sunkiau surasti darbą.  Turėti gerų akademinių žinių nepakanka - iš potencialaus darbuotojo reikalaujama vis daugiau: gerai kalbėti gimtąja ir užsienio kalba, turėti matematinių bei darbo su kompiuteriu įgūdžių, būti visapusiškai išprususiam ir mokėti tinkamai „parduoti“ save.
Skaityti toliau...
 
"L.o.S.T. Laimingas.Stiprus.Tvirtas"
lost.jpg
 
  Šis projektas - tai penkių dienų stovykla, kurios metu pėsčiomis žygiuosime po Rokiškio rajono apylinkes. Keliaudami mokysimės išsikelti  tikslą ir jį įgyvendinti, ugdysime darbo komandoje įgūdžius bei fizinę ir dvasinę valią, pažinsime savo kraštą ir jo grožį. Gyvendami gamtoje  ir vykdydami įvairias užduotis išmoksime daug naujų dalykų, pavyzdžiui: kaip taisyklingai užkurti laužą ar naudotis kompasu. Taip pat galėsime sudalyvauti įvairiose veiklose: orientacinėje rungtyje, vaidmenų žaidimuose, komandinėse užduotyse, naktiniame žygyje ir kitose. Per įvairias užduotis sužinosime daugiau apie save, didinsime atsakomybės jausmą už save ir kitus, pažinsime save ekstremaliose sąlygose ir išmoksime kūrybiškai įveikti problemas. Visą stovyklos laiką  gyvensime remdamiesi sveikos gyvensenos principais - sveika mityba bei mankšta. Taip pat mūsų laukia nepaprasti iššūkiai, adrenalinas bei gerai praleistas laikas.
Skaityti toliau...
 
Take it!

  takeit.jpg

Noras tinkamai save pristatyti, ugdyti savo kompetencijas, bei sužinoti kas per daiktas yra jaunimo politika ir su kuo ji „valgoma“, paskatino iniciatyvius jaunus žmones imtis projekto „Take it!“. Vasarą 10 dienų kartu su jaunimu iš Portugalijos, Italijos, Lenkijos, Čekijos ir Bulgarijos mokysimės atstovauti save, savo šalį, ir organizaciją, diskutuosime apie demokratiją, jauno žmogaus vaidmenį visuomenėje, susipažinsime su kitų šalių jaunimo politika. Bandysime įsijausti į rimtų "dėdžių" vaidmenis ir mokysimės būti diplomatiškais, savimi pasitikinčiais, žinančiais savo teises ir pareigas jaunuoliais. Projekto metu drauge sukursime jauno atstovaujančio žmogaus modelį, kurį pristatysime finaliniame renginyje birželio 23d.

 
Kūrybiškos lyderystės mechanizmas

Žmonės labai mėgsta kalbėti apie lyderystę, todėl požiurių, apibrėžimų ir teorijų yra sukurta n+1. Kiekviena teorija yra skirtinga ir kartu teisinga – painu. Kūryba dar painesnis reiškinys, kurį atpažįsti, kai pamatai, tačiau sunkiai gali tai apibūdinti. Visą šią painiavą mes paversim sklandžiai veikiančiu kūrybiškos lyderystės mechanizmu. Kaip? Nežinia, tai paslaptis. Mes neužsiimsim protingom kalbom apie lyderystę, kurios apriboja mūsų protą aklai sekti sėkmės instrukcijas, nebandysim apibūdinti kūrybos ir nesistengsim nurodinėti ką turi daryti lyderis. Mes išlaisvinsim savo protą eit pagrybaut idejų pievoje.

Taigi susitinkam toje pievoje kurybiska.lyderiai.net

 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8

Rezultatai 11 - 15 iš 36

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Nuosprendis, kurį jūs sviedžiate kitiems, apsisuka ir grįžta atgal, tiesiai jums į veidą, šiek tiek jį sužeisdamas.(A. Kamiu)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!