Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Projektai
Projektai
Neatrasta svajonė (2007 m)
     Mums kilo idėja sukurti Rokiškyje tai, ko dar nebuvo. „Neatrasta svajonė“– projektas leisiantis jaunimui atskleisti savo talentus, smagiai leidžiant laiką, sukurti menines kompozicijas. Juk kiekvienas norime išbandyti tai, ko dar neteko patirti. Dažnai be vietos slankiodami gatvėmis ar sėdėdami namuose prie “teliko” stengiamės ištrūkti iš kasdienybės, su gera kompanija turiningai praleisti laiką, užmegzti naujų pažinčių, bet bijome užkalbinti vieni kitus ir pasiūlyti ką nors naujo. Projektas „Neatrasta svajonė“ suteiks tokią galimybę. Mes norime suburti Rokiškio miesto bei rajono jaunimą bendrai veiklai. Norime padaryti menų sintezę, į kurią būtų įtraukti įvairūs menai (dailė, šokis, muzika). Suburti jaunimą kartu groti, šokti, kartu prasmingai praleisti laiką, nesišlaistant gatvėmis ir nebėgant už kampo parūkyti. Menų sintezės metu vyks šokio pamokos, bus piešiami ant asfalto, grojama instrumentais bei mokomosi „Dj“ amato. Bendrai veiklai suburtas jaunimas galės veikti kartu ir toliau, rašyti projektus, organizuoti renginius.
 
Šimtakojo batukai (2007 m)
Rokiškyje yra daug kūrybingo jaunimo, kuris mėgsta piešti, improvizuoti, nori savo menine kūryba prisidėti prie miesto gražinimo, bet tam nėra sąlygų. Projektas skirtas jaunimo bendravimui, bendradarbiavimui, užimtumui, tobulėjimui ir meninei saviraiškai. Į projekto veiklą bus įtrauktas mėgstantis piešti Rokiškio jaunimas. Mes surengsime „Šimtakojo“ piešinių eskizų konkursą, vėliau - jo „batų“ piešinių eskizų konkursą. Išrinksime geriausią „Šimtakojo“ eskizą, kuris bus išpieštas ant Rokiškio „Romuvos“ gimnazijos sienos. Iš „batų“ eskizų atrinksime geriausius, kuriuos jaunimėlis galės nupiešti ant sienos. Geriausių „batukų“ ir „Šimtakojo“ „savininkus“ apdovanosime prizais. Surengsime apklausą „Miesto spalvos“, kurios metu išsiaiškinsime kokį mietą nori matyti Rokiškio jaunimas.
 
Kai tyla sprogdina ausis (2007 m )
                           Projektas  skirtas jaunimo užimtumui, tobulėjimui, saviraiškai. 
 Projekto tikslas – plėtoti Rokiškio miesto mokyklų diskžokėjų klubų veiklą   bei skatinti jaunimą įsitraukti į visuomeninę veiklą. Projektas apims visas Rokiškio mokyklas. Mes kiekvienoje Rokiškio miesto mokykloje surengsime diskžokėjų atranką - konkursą, kuriame galės dalyvauti visi norintys moksleiviai. Atrinkę po du kandidatus iš kiekvienos mokyklos surengsime Rokiškio diskžokėjų festivalį. Kuriame dalyviai turės galimybę susirungti tarpusavyje ir varžytis dėl pagrindinio prizo. Šį festivalį užbaigs garsus Lietuvos diskžokėjus, su savo parodomąja programa.
 
Info baseinas (2006 m)
 Projekto idėja – sukurti bendradarbiavimo tinklą, kuris vienytų jaunimo organizacijas, rajono įstaigas, dirbančias su vaikais ir jaunimu. Projekte dalyvaus 6 jaunimo organizacijos, 4 įstaigos dirbančios su jaunimu bei Rokiškio rajono moksleivių taryba. Projekto metu bus sukurtas internetinis Rokiškio jaunimo portalas su lengvai valdoma duomenų baze, kuriame bus kaupiama ir nuolat atnaujinama informacija apie organizacijų/įstaigų vykdomą veiklą, kontaktinė informacija apie veikiančias jaunimo organizacijas, jaunimui vykstančius užsiėmimus, pramogas, renginius ir kt. Šiame portale bus įdiegta pakvietimų valdymo sistema, kiekvienas bendradarbiavimo tinklo narys, atsakingas už  informacijos pateikimą apie savo organizacijos/įstaigos jaunimo veiklą,  turės galimybę reaguoti į vienos ar kitos organizacijos pasiūlymą bendradarbiauti konkrečiame projekte. Svarbiausia, šioje sistemoje vyks jaunimo, jaunimo organizacijų konsultavimas (psichologo, projektų rengimo, finansininko ir kitų specialistų). Interneto portale taip pat bus jaunimo veiklos sričių žemėlapis, kur jaunimas galės matyti jį dominančios veiklos tikslią informaciją. Portale bus galima surasti informacijos apie visame rajone vykstančius užsiėmimus, pramogas, renginius, mokomuosius seminarus ir pan. Informacija bus klasifikuojama skyriais, kad būtų lengviau naudotis, ieškoti ir surasti. Portalas suteiks galimybę dalyviams nuolat keistis informacija, patirtimi taip pat padės koordinuoti tarpusavio veiklą, jaunimo užimtumui gerinti. Projekto tęstinume numatome, kad per kelis metus prie šios sistemos prisijungs visos rajono jaunimo organizacijos bei įstaigos, dirbančios su jaunimu taipogi tos institucijos į kurias jaunimas gali kreiptis pagalbos.
 
Jaunimo Rock'o Festivalis "Tėvo gitara" (2006 m)

2006 m. birželio 4 d. jaunimas ir senimas susirinko į pirmąjį roko festivalį ROCK‘iškyje „Tėvo gitara“. To kaltininkai – grupė Paradox, kuri nusprendė pasukti istoriją atgal, kai Rokiškyje buvo net 12 gyvai grojančių grupių ir intensyviai virė dabar jau pamirštas muzikinis gyvenimas. Pirmajame festivalyje „Tėvo gitara“ scenoje susitiko dviejų kartų roko muzikantai iš visos Lietuvos. Dalyvavo net 10 roko grupių. Jaunimas, atiduodamas pagarbą seniesiems roko vilkams, į savo repertuarą įtraukė jų grotas dainas. Festivalis „Tėvo gitara“ buvo skirtas paminėti Tėvo dienai.

TG’06 grojo: Nenuoramos, Gysliukai, Viražas, Paradox, Saint Oil Sand, Funny Rot, Kontaktai, Laiptai, The Skys, Fata Morgana.

Tai jaunimo projektas, finansuotas Europos Sajungos lėšomis. Jo metu buvo įrašytas ir išleistas grupės Paradox debiutinis albumas. Projekto tikslas buvo gražinti Rokiškiui tikrą muziką, gyvą muziką, kuri tėvų laikais buvo labai mėgiama.

 

 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8

Rezultatai 31 - 35 iš 36

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Gyvenimas yra veidrodis ir visuomet atspindės tai, ką apie jį galvoji. (Ernest Holmes)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!