Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Projektai
Projektai
"Lobių ieškotojai" (The Treasure Hunters) (2007 m)
        Šiuo projektu siekiame atgaivinti senas kalendorinių švenčių tradicijas, skatinsime jaunimą turiningai leisti laisvalaikį, domėtis savo tautos etniniu paveldu, jį gerbti ir puoselėti. Mūsų projekto tikslas – skatinant jaunimo domėjimąsi įvairiomis kultūromis, neleisti išnykti tautų kultūriniams lobiams; ugdyti jaunų žmonių solidarumo jausmą ir skatinti toleranciją, tarpusavio supratimą, Europos jaunimo bendradarbiavimą. Mainų projekte „Lobių ieškotojai“ dalyvaus 30 jaunų žmonių iš Lietuvos, Latvijos, Italijos, Turkijos, Vengrijos. Projekte svarbiausia dalis bus skirta jaunimo mokymuisi, iniciatyvai, kūrybiškumui, tobulėjimui, atsiskleidimui. Jaunimo mainų dalyviai ieškos informacijos apie tradicines kalendorines šventes. Pasirinkę vieną šventę, parengs savo šalies tradicinės šventės pristatymą per pasirinktinai video, teatro, šokio ar muzikos menus ir pristatys visiems projekto dalyviams bei plačiajai visuomenei. Kartu su partneriais stengsimės išsiaiskinti skirtingų tautų nacionalinius valgio gaminimo skirtumus ir atrasti dar neragautus, bet labai senoviškus savo tautos tradicinius patiekalus...
Skaityti toliau...
 
Pusė kėdės (2007 m)
          “Pusė kėdės” – tai pusė gyvenimo. Mes norime geriau pažinti gyvenimą, jį suprasti ir atrasti. Norime įgyvendinti savo idėją - fotografijomis atskleisti jo grožį, spalvas, įvairovę. Norime fotografuoti mažuosius vaikučius (3-5 metų) ir mūsų senolius. Fotografijose išreikšti mažųjų vaikų nuotaikas, sužinoti ir užrašyti jų mintis apie įsivaizduojamą ateitį. Iš senolių tikimės sužinoti ar išsipildė jų gyvenimo svajonės, tikslai, siekiai ir ar tikslingai praleido savo jaunystę. Nuotraukose bei išleistame nuotraukų kalendoriuje norime atskleisti jaunųjų žmogeliukų ir senolių išmintį, svajones, siekius bei tikslus. Iš mūsų fotografijų norime suformuoti parodą ir eksponuoti tuose miesteliuose, kaimuose, kuriuose jaunimas mažai žino apie fotografijos meną. Mes norime, kad jaunimas suprastų ir susimastytų apie jausmus išreiškiamus fotografijose bei gyvenimo grožį. Tikimės, kad miesto ir kaimo jaunimas susidomės fotografijomis, mes juos pastūmėsime susimąstyti apie gyvenimą, kad gyvenimas tai lyg nuotrauka, ji atspindi visus jausmus. Senų žmonių veiduose matome jų gyvenimo patirtį, o vaikų šypsenose įžvelgiame jų nerūpestingumą ir ateities klausimus. Tai mes tikimės atskleisti savo fotografijose bei suformuotoje parodoje.
 
"Geltonų Plytų Kelias" (2007 m)
          Mums kilo idėja sukurti jaunimo poreikiams pritaikytą parką. Jaunimas ten galės turiningai praleisti laisvalaikį ir išreikšti save. Projektas vyko lapkričio – birželio mėnesį. Toks laikas pasirinktas todėl, kad rudenį jaunimas galės piešti ir kurti eskizus suoliukams bei parko takeliams. Žiemą vyko visi organizaciniai darbai, o pavasarį imėmės darbo, keitėme bei gražinome parką: išrovėme prižėlusius krūmus, sodinome medelius, statėme suoliukus. Parko atidarymo šventės renginyje jaunimui buvo sudarytos sąlygos dalyvauti parodomojoje programoje ir įvairiuose konkursuose, kaip piešimo ant takų pleneras.
 
"Kartu - mes Jėga" (2007 m)
Projekto tikslas - Įgyvendinti valstybinės jaunimo politikos tikslus Rokiškio savivaldybėje; Jaunimo pilietinės iniciatyvos, įsitraukimo į visuomeninę veiklą, savanoriškos veiklos skatinimas; jaunimo NVO stiprinimas ir jų veiklos kokybės gerinimas, „AS“ narių vidinio potencialo stiprinimas; Išsamios informacijos apie Rokiškio jaunimo situaciją sisteminimas ir viešinimas; jaunimo politikos įgyvendinimo koordinavimas regioniniame lygmenyje, geros praktikos sklaida, įgyvendinant jaunimo politiką.
 
Sužinok Suprask Dalyvauk (2007 m)
Projektas remsis neformalaus ugdymo principais bei metodais. Todėl manome, kad jaunimas dalyvausiantis projekte, supras demokratiškumo, pilietiškumo sampratą, įgytas žinias galės panaudoti savo gyvenime, išmoks reikšti argumentuotą nuomonę, prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, įgaus viešo kalbėjimo įgūdžių. Debatų taisyklių įsisąmonimas mokys diskusijų dalyvius tolerancijos kitaip mąstančiam, emocijų kontrolės, kompromiso ieškojimo ir laikymosi, grupės atstovavimo įgūdžių. Iniciatyvūs jaunimo bendruomenės nariai tęs panašią veiklą įsiliedami į organizacijas, kurdami neformalias grupes mokymosi įstaigose.
 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8

Rezultatai 26 - 30 iš 36

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Jei nori būti sveikas, laimingas bei turtingas, pasistenk mąstyti sveikai, laimingai bei turtingai 24 val. per parą ir atsikratyti destruktyyvių, baimingų ir nelaimingų minčių. Šie du mąstymo tipai negali egzistuoti drauge. (Sidney Madwed)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!