Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Projektai
Projektai
Molberto diena ( 2008 m. )

Projekto metu surengėme akciją "Molberto diena", kurioje kiekvienas norintis jaunuolis galėjo dažų ir teptuko pagalba išreikšti  savo mintis, svajones, išgyvenimus ar tiesiog parodyti savo laisvalaikį. Padedami dailininko Sigito Daščioro jaunieji menininkai mokėsi dar nežinomų tapybos technikų, kurios jiems padėjo atskleisti savo galimybes , parodyti kietiems ką sugeba Šeši įspūdingiausi darbai prisidėjo prie mažo kalėdinio stebuklo. Jie buvos parduoti paramos akcijos "Ir mes galime padėti" aukcione. Projekte piešė 27 jaunuoliai.

 
„Mano „Toosas““ ( 2008 m. )

„Mano ,,toosas”” siūlo: turiningai leisti laisvalaikį, vengiant žalingų įpročių; ieškoti šiuolaikiškų saviraiškos bei iškilusių problemų sprendimo būdų(nevartojant svaigalų, negadinant bendruomenės nuosavybės, nekenkiant savo ir kitų sveikatai). Projekto tikslas: ugdyti jaunų žmonių gyvenimo įgūdžius, pozityvias nuostatas blaivaus gyvenimo atžvilgiu ir sudominti jaunimą kūrybingo bendravimo formomis. Rengėme videoklipų kūrimo konkursą, kartu su projekto dalyviais kūrėme bendrą filmą ir jį pristatėme. Projekto metu vyko mokymai skirti komandos formavimui (21 dalyvis).

 
"Identity makers" ( 2008 m. )
Tarptautinių jaunimo mainų metu 30 dalyvių keliaudami po Lietuvą sukūrė filmą apie tokią Lietuvą, kokios nusivylusi lietuvio akis nepastebi, vėliau jį pristatinėdami visuomenei ugdėme pagarbą, meilę tėvynei ir skatinome pajusti atsakomybę už šalies ateitį. Projektas paremtas jaunų žmonių bendravimu, bendradarbiavimu, iniciatyvumu ir kūrybiškumu. Mainų dalyviai kartu gyvendami bei keliaudami susipažino, bendro tikslo sutelkti sprendė kylančias problemas, padėjo vieni kitiems taip atsikratydami išankstinių nusistatymų ir fobijų. Mes siekėme padėti jaunam žmogui atrasti, pažinti save ir be baimes, su pagarba žvelgti į kitą.
 
Mink ir būsi sveikas (2008 m)
    Pirmiausia surinkome jaunuolių grupę, kurie visapusiškai įsitraukė į projekto veiklą. Surengėme komandos susitikimus, po kurių susipažinome, galėjome pasitikėti vieni kitais ir sklandžiai dirbti. Prieš pat žygį organizavome sportinio pasirengimo treniruotes, išankstinius dviračių žygius. Liepos 21d. dviračiais išvykome iš Rokiškio ir keliavome per visą Lietuvą (pravažiavome Rokiškio, Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Šiaulių, Telšių, Plungės ir Klaipėdos rajonus), kol galiausiai, po 6 dienų, pasiekėme Kuršių Neriją. Pravažiuojamuose miesteliuose bendravome su vietos jaunimu, skleidėme informaciją apie jaunimui suteikiamas galimybes. Nidoje aktyviai sportavome, rengėme mankštas, treniruotes, įvairias varžybas, bėgiojome paplūdimiu, taip pat taikėme sveikos mitybos principus. Bendravome su vietos žmonėmis (kaip žinoma vasarą Nidoje ilsisi ir daug turistų) ir kvietėme juos prisijungti prie mūsų rengiamų užsiėmimų. Po 5 aktyvių dienų grįžome į Rokiškį.
 
Aš rašau, kalbu lietuviškai ( 2008 m. )

Dabar, plečiantis naujausioms technologijoms pastebima, jog labai daug žmonių, ypatingai jaunimo tarpe, rašydami trumpąsias SMS žinutes, arba naudodamiesi kompiuterinėmis pokalbių programomis nenaudoja Lietuviškų raidžių. Šiuo projektu sprendėme jaunimo raštingumo problemą. Nemokėdami savo kalbos ir rašto menkiname savo valstybę, kultūrą. Taigi organizuodami rašinio konkursą tema „Aš rašau, kalbu lietuviškai“ (20 jaunų žmonių) stengėmės priversti jaunimą susimąstyti apie kasdienį lietuvių kalbos vartojimą gyvenime. Suprasdami, jog labai dažnai tenka bendrauti, o ne tik rašyti organizavome ir viešojo kalbėjimo mokymus (25 jauni žmonės).

 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8

Rezultatai 21 - 25 iš 36

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Menas visada buvo puikus visuomeninės santvarkos veidrodis.(R. Vagneris)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!