Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Projektai
Projektai
Projektas "Žemė. Ugnis. Vanduo. Oras"
zuvo.jpg
Rugpjūčio 18-26 dienomis, Andrioniškių miestelyje, vyko projektas „Žemė.Ugnis.Vanduo.Oras“ (9 dienų žygis). Veiklų metu, įgijome keturias pagrindines kompetencijas: sprendimų priėmimas, savęs pažinimas, konfliktų sprendimas bei darbas komandoje. Visas  šias kompetencijas įtvirtino 3-jų dienų žygis, kurio metu vyko asmeninio iššūkio vykdymas, plaukimas baidarėmis, baimių įveikimas, t.y. laisvo kritimo šuolis nuo tilto.
 
Skaityti toliau...
 
Tėvo gitara'13

rsz_sujungtas22_1.jpg

Daugiau informacijos apie festivalį, rasite čia

 
"Move it. Empowerment through outdoor education"
logo_mov.png
 
Apie projektą 
2011- 2013 m. Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalus stalas“ drauge su keturiais partneriais iš Prancūzijos, Čekijos, Vengrijos ir idėjos iniciatoriais „Naturfreundejugend Thüringen“ iš Vokietijos įgyvendino projektą "Move it. Empowerment through outdoor education". Projekto pagrindiniai tikslai - mažinti socialinę atskirti bei smurtą tarp jaunų žmonių. Visų šių dvejų metų laikotarpiu buvo siekiama, kad į projektą įsitraukę kiekvienos šalies jaunuoliai per komandinius mokymus lavintų bendravimo įgūdžius, ugdytų tolerantiškumo jausmą bei išmoktų  savo gyvenime pasiekti tai, ko jie labiausiai trokšta. Patys išbandydami naujus ir dar nepatirtus dalykus, dalyviai  tobulino įgūdžius, padėsiančius siekti užsibrėžtų tikslų. Įsitraukę į projektą Rokiškio jaunuoliai turėjo galimybę sužinoti gyvenimo planavimo receptų ir išmokti mokytis. Bendraudami jie galėjo įveikti viešojo kalbėjimo baimę, pagilinti žinias apie lyderystę, verslumą, išmokti suprasti save ir kitus, spręsti konfliktus ir pajusti komandinę dvasią.
 
Šį projektą finansavo tarptautinė programa „Daphne III“. Jis susideda iš trijų etapų. Pirmojo etapo metu  RJOS „Apvalus stalas“ atstovai  dalyvavo dviejuose projekto planavimo susitikimuose Vokietijoje ir Čekijoje. Antrasis etapas vyko kovo - rugsėjo mėnesiais. Šiuo laikotarpiu visos partnerių organizacijos vykdė net šešis mokymų kursus rajono jaunuoliams. Taip pat organizacijų atstovai vykdė "Jobshadowing" - kitų organizacijų darbo, projekto veiklų stebėjimo vizitus. Mūsų organizacijos atstovė M. Bagdonaitė keliavo stebėti partnerių darbo į Prancūziją, o L. Audickas -  į Vokietiją. Rugsėjo mėnesį Rokiškį aplankė ir organizuojamus mokymus stebėjo vengrė Maria bei Radekas iš Čekijos. Šiame pagrindiniame veiklų įgyvendinimo etape, siekiant užtikrinti projekto kokybę, buvo organizuojams vidurio veiklų įsivertinimas Vokietijoje. Trečiasis etapas - tai projekto įvertinimo ir įgytos patirties pasidalinimo etapas. Lapkričio mėnesį Prancūzijoje vykusio susitikimo metu visi projekto organizatoriai aptarė projekto rezultatus. Iš tiesų, visi organizatoriai šį projektą įvertino kaip labai didelę naudą davusi projektą, tiek į projektą įsitraukusiems Europos jaunuoliams, tiek su jaunimu dirbantiems lyderiams. Visa sukaupta neformalaus ugdymo metodinė patirtis įgyvendinat projektą perteikta metodiniame rinkinyje "Move it". Knyga išleista anglų, lietuvių, vokiečių, čekų, prancūzų bei vengrų kalbomis.  
 
Skaityti toliau...
 
Projektas "Tavo laikas kūrybiškai lyderystei!"
429316_10151151197745275_1483272278_n.jpg
 
Sako, jei nori, kad kas nors būtų padaryta gerai - daryk tai pats, dar sako, kad vienas lauke – ne karys. Dalintis patirtimi ir mokytis apie vadovavimo strategijas bei mastymo būdus  kaimo turizmo sodyboje „Prie dirdų“ buvo susirinkę 24 jaunimo organizacijų atstovai iš 13 pasaulio šalių. Šį kart projektas „Tavo laikas kūrybiškai lyderystei“ sulaukė dalyvių ne tik, kaip įprasta, iš Europos (projektas yra remiamas Europos Sąjungos programos „Veiklus jauminas“). Globalizacija neleidžia užsidaryti savo kieme, mieste, šalyje ir net regione, taigi projekto partnerę, jaunimo organizaciją Danijoje, atstovavo jaunuolis iš Indijos.  

Skaityti toliau...
 
Tavo laikas kūrybiškai lyderystei!
logo.jpg
 
Ar ėjai bent kartą per lietų be lietsargio, šypsodamasis? O ar bandei atsikelti ankščiau, kad pamatytum kaip kyla saulė? Nejaugi kartais nesinori pabėgti nuo pilkos rutinos ir į pasaulį pažvelgti kitu kampu? Sugebėjimas generuoti naujas idėjas, greitai orientuotis sudėtingoje situacijoje, mąstyti savarankiškai ir nestereotipiškai – tai Kūrybiškumas. Kūrybiškas žmogus geba lengviau realizuoti save bei pasiekti didesnės sėkmės veikloje.
 
Bet iškyla klausimas kaip tapti kūrybišku lyderiu? O į šį klausimą atsakymų ieškos mūsų vykdomas projektas „Your Turn for Creative Leadership“, finansuotas Europos Sąjungos programos „Veiklus Jaunimas “.
 
2010 m. mūsų vykdytas projektas "Creative Leadership Mechanism" susilaukė didžiulės sėkmės ir pripažinimo. Todėl pasinaudodami sukaupta gerąja patirtimi bei efektyviais darbo metodais, sakome, kad atėjo Tavo laikas kūrybiškai lyderystei!
 
Per septynias dienas tarptautinių mokymo kursų metu 24 jaunimo lyderiai, jaunimo organizacijų vadovai iš Italijos, Prancūzijos, Portugalijos, Maltos, Danijos, Kroatijos, Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Suomijos, Latvijos ir Lietuvos, gyvendami, mokydamiesi bei dirbdami kartu susipažins ne tik su skirtingais žmonėmis ir kultūromis bet taip pat per kūrybiškas veiklas sustiprins pasitikėjimą savimi, padės vieni kitiems atsikratyti išankstinių nuostatų ir baimių, ugdys kūrybiško lyderio savybes. 

Projekto dalyviai taip pat dalyvaus ir rugsėjo 22 d. vyksiančioje Rokiškio miesto gimtadienio šventėje. Jaunimas Rokiškio Nepriklausomybės aikštėje specialiai įrengtoje palapinėje supažindins miesto gyventojus ir svečius su projektu. Kiekvienas norintis galės sudalyvauti įvairiose kūrybinėse artelėse bei pabendrauti su užsienio jaunimo organizacijų nariais, padiskutuoti įvairiomis temomis ir smagiai praleisti laiką.
 
 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8

Rezultatai 1 - 5 iš 36

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Žiūrėdamas į daiktus tu dažnai klausi: "Kodėl?" Svajojant viskas yra kitaip, nes tu klausi: "Kodėl gi ne?" (George Bernard Shaw)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!