Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow KELIAUK IR TOBULĖK
KELIAUK IR TOBULĖK
Galimybė tau!

Kas tai?

Siūlome tau išskirtines galimybes dalyvauti tarptautiniuose mūsų  partnerių projektuose (mokymuose, jaunimo mainuose, seminaruose ir kt.) visoje Europoje. Jų metu galėsi susipažinti su kitomis šalimis, susirasti naujų draugų bei tobulinti tau reikalingus gebėjimus.
 
Kas gali dalyvauti?
Jauni žmonės nuo 14 - 29 m., atsižvelgiant į projekto organizatorių reikalaujamą amžiaus cenzą ir tam tikrų  įgūdžių turėjimą.

Pinigai?
Projektus finansuoja nauja Europos sąjungos programa "Erasmus+". Todėl kelionės išlaidos  bus padengtos (apie 70 %). Apgyvendinimas, maitinimas, lektoriai bei kitos programos išlaidos jums nekainuos, nebent projekte yra numatytas dalyvio mokestis. Prieš vykstant dalyvis apmoka 100% savo kelionės išlaidų. Po projekto kelionės išlaidos grąžinamos, kaip numatyta projekto sąlygose.
 
Siunčiančiosios organizacijos vaidmuo?
Turime patikimų partnerių  tinklą visoje Europoje. Suteikiame visą informaciją apie projektą, jo programą, apgyvendinimo sąlygas ir t.t. Užtikriname, kad  jūsų sumokėtos  kelionės išlaidos bus grąžintos, kaip numato projekto sąlygos.

Tarptautinių projektų pavyzdžiai:
 


Pildyk anketą nurodydamas (-a) pavadinimą ir šalį.

  

 

1. Pavadinimas: A step in the Right direction

2. Šalis: Austrija

3. Data:  2014.12.05-2014.12 

 

 

1. Pavadinimas: "Let's blend together"

2. Šalis:Kroatija 

3. Data:  2014.10.10-2014.11.18

 

 

 

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Studijavau daugybės žymių moterų ir vyrų gyvenimus ir supratau, kad jie atsidūrė pasiekimų viršūnėje visą savo energiją bei entuziazmą atiduodami sunkiausiems darbams, kuriuos buvo įsipareigoję nudirbti. (Harry S. Truman)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!