Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Rekomenduojame
Rekomenduojame
Viskas yra įmanoma
Filmukas, apie aklą vaiką, kuris sugeba matyti

 
Nemokami apkabinimai
 
Vaikystę prisimenant...
 
Šypsokimės
 
Kaip susikurti "Įdealia" asmenybę
Ar pamenate, kaip vaikystėje mus tėvai mokino atskirti gėrį nuo blogio? Aplinkui vis girdime, kaip sakoma, jog vieni dalykai yra geri, kiti blogi. Tačiau, kas yra kas? Ar taip sunku atskirti?
Pastaruoju metu susidomėjau įvairiomis asmenybėmis. Kiekviename žmoguje galima pamatyti ir gero ir blogo. Gal būt nepatikėsite, bet ir pačiuose bjauriausiose žmonėse, pačiose blankiausiose asmenybėse yra savybių, kurios veda idealumo link. Paimkime pavyzdį „marozus“, ko galima iš jų būtų pasimokyti? Nepaisant to, jog žodis pasimokyti šioje situacijoje skamba juokingai, iš jų galima pasimokyti komandinio bendradarbiavimo (visur yra išimčių, tačiau dažniausiai būna, jeigu spardom tai spardom..), gaujų lyderiai turi būti tvirtos asmenybės, mokėti gerai viešai kalbėti ir suburti žmones aplink save. Asmeniškai ne vieną tokį pažįstu, tad galiu pasakyti, jeigu jie būtų pasirinkę kitokį gyvenimo būdą, jie būtų pasiekę labai daug. “Gotai” ir kitos subkultūros rodo puikų pavyzdį, kaip galima į situaciją žiūrėti kitu kampu. Jie viską mato kitaip, negaliu pasakyti ar gerai ar blogai, tačiau kitaip. Daugeliui žmonių to trūksta. Mes tiesiog pradedame viską vertinti iš vieno kampo ir ties tuo apsistojame.
Skaityti toliau...
 
Taupymo sistema pagal Sims`us.
Kadaise labai daug laiko atėmęs smagus žaidimas privertė vėl sugrįžti prie kompiuterio tik su šiek tiek kitais motyvais. Dauguma jaunimo puikiai žino šį žaidimą, kurio tikslas susikurti šeimą, leisti vaikus į mokyklą, suaugusius dirbti ir kilti karjeros laiptais.

Pagrindinė žaidimo idėja, jog pastoviai reikia tenkinti pagrindinius 8 žmogaus poreikius: alkis (hunger), energija (energy), komfortas (comfort), linksmybės (fun), higiena (hygiene), bendravimas/santykiai (social), WC (bladder) ir aplinka (room). Pastoviai kintant veiklai, keičiasi ir poreikiai. Kiekvienas poreikis turi savo juostelę su spalvomis: raudona ir žalia. Jeigu pradedi šokti smarkiai kyla linksmybių juostelė, tačiau energijos poreikis vis didėja. Jeigu nors vieną iš šių juostelių krenta žemiau pusės Simsas pradeda iškarto eiti link veiksmo, kas patenkintų poreikį. Jeigu juostelė paraudonuoja, individas daugiau nieko nenori daryti, tik tai, kas tenkintų vieną ar kitą poreikį.
Skaityti toliau...
 
Puslapiai: 1 2 3 4

Rezultatai 7 - 12 iš 20

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Jeigu galimybė ilgai nepasibeldžia, pastatyk jai duris. (Milton Berle)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!