Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Naujienos arrow Rekomenduojame
Rekomenduojame
Vienuolis ir Šrekas, nepirkę Ferrari
Kaip turėtų atrodyti mūsų gyvenimas, kad tikrai galėtume pasakyti „esu laimingas“?

Dirbu mėgstamą darbą, puikiai leidžiu laisvalaikį, darau mėgstamus dalykus, mane supa nuostabūs draugai ir kolegos, ryte pabundu su šypsena, kiekvieną dieną pasitinku kaip galimybę nuveikti kažką naujo ir įdomaus, mėgstu padėti žmonėms, mėgstu mokytis, bendrauti, randu laiko visoms man svarbioms gyvenimo sritims, rūpinuosi sveikata. Laimė? Kažkam taip.

Banko sąskaitoje vartosi milijonai, laisvalaikiu perku nekilnojamąjį turtą, per dienas galiu gulėti paplūdimy prie jūros, mėgaujuosi geriausiais valgiais, prabanga, turiu automobilių kolekciją ir keletą vilų skirtinguose pasaulio kraštuose.

Skaityti toliau...
 
Joga-mokslas apie kūno ir sielos harmoniją

 

Smulki žuvis nori pabėgti nuo ją persekiojančių priešų. Kaip tai padaryti? Išvystyti sparnus ir tapti paukščiu. Žuvis nepakeičia nei vandens, nei oro, ji pati pasikeičia.

Skaityti toliau...
 
„Lyderystė - tai klausimai, o ne atsakymai“
Kritinės situacijos kartais įjungia mūsų kūrybiškumą. Tik tuo sunku patikėti tiems, kurie problemas įvardija kaip diagnozes: „Mažas atlyginimas“, „Blogos sąlygos verslui“. Psichologė Solveiga Grudienė tvirtina – lyderystė yra ne apie atsakymus, o apie klausimus. Jei problemą formuluojame kaip klausimą, energiją nukreipiame į atsakymo paiešką. PLAČIAU
 
Kur nuveda svajonės
2010 liepos 23 (21:30) Londonas

Galvoje sukasi keistas klausimas: “Ką aš veikiu vasarą?”. O ypatingai šią?
Manau, į ši klausimą galima atsakyti kitu klasuimu: “Ką aš veikiu visada?
O tai labai paprasta - visada tobulėju neformalaus ugdymo metodais.
Skaityti toliau...
 
Lyderiu gali tapti kiekvienas
Kodėl slopiname lyderį savyje? Ar kiekvienas iš mūsų gali tapti lyderiu? Kokias savybes kartais, patys to nežinodami, slepiame savyje?

Lyderiu tapti reikia didelio noro

Tapti lyderiu gali tas, kuris pats to labai nori ir tiki, jog gali juo būti. Tuomet tokiam žmogui galima padėti išsiugdyti lyderio savybes. Lyderiais taip pat tampa tie žmonės, kurie turi aiškų tikslą ir misiją. Lyderis visuomet renkasi mažiau pramintą takelį, o eilinis žmogus dažniausiai eina kitu pramintu taku.

Lyderiu gali tapti kiekvienas

Skaityti toliau...
 
Kodėl verta dalyvauti ES programoje „Veiklus jaunimas“?
 
 Iš neseniai Europos Komisijos atliktos apklausos rezultatų matyti, kad 95 % jaunuolių, dalyvavusių projektuose pagal Europos Sąjungos programą "Veiklus jaunimas", pagerino kalbų žinias, o 66 % yra įsitikinę, kad ši patirtis padidino jų galimybes įsidarbinti.  Balsavę 2009 m. Europos Parlamento rinkimuose patikino 60 % respondentų; vidutiniškai šiuose rinkimuose balsuoja vos 29 % Europos jaunuolių.
Skaityti toliau...
 
Puslapiai: 1 2 3 4

Rezultatai 1 - 6 iš 20

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Tiek aukščiausia, tiek ir žemiausia kritikos forma – savotiška autobiografija.(O. Vaildas)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Akimirka

Prisijunk!