Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujausi

 tg2013.png
Tėvo gitara

 tgtg

Tarptautinis gyvo roko festivalis ,,Tėvo gitara ‘‘ jau devintąjį kartą sudrebino Rokiškį. 
Augdamas roko muzikos festivalis keitėsi, bet tikslas išliko tas pats - skatinti klausytoją pažinti tikrą, gyvą roko muziką. Festivalio šūkis: ,,Tėvo gitara – įkvepiančio roko festivalis”. Jis sujungė meilės ir taikos idėją. ,,Tėvo gitaroje‘‘ persipynusi skirtingų stilių gyvai atliekama roko muzika, kuri suartina skirtingus žmones. 
,,Tėvo gitara‘14‘‘ – gyvos muzikos invazija, gegužės 31 dieną užkariavo ne tik Rokiškį, bet ir visą Lietuvą. Žmonės turėjo puikią proga pasiklausyti net šešių grupių iš Lietuvos ir Latvijos , kurios atlieka savo kūrybos roko muziką. Festivalyje be puikios kokybės muzikos taip pat buvo kūrybinė apyrankių pynimo laboratorija, muzikos kovos scenoje, kurių metu buvo galima laimėti puikius festivalio marškinėlius, o norint gauti firmines "Tėvo Gitaros" apyrankes reikėjo nusifotografuoti su festivalio merginomis. 
Šiais, 2014 metais, sulaukėme grupių iš Vilniaus, Marijampolės, Kauno, Rygos ir Daugpilio. ,,Tėvo gitarą‘‘ pradėjo kauniečių grupė ,Radio Masažas ". Penki vaikinai atliko savo kūrybos lietuvišką roką. 

Skaityti toliau...
 
Savanorė iš Meksikos

 savanore

Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga, kartu su jaunimo organizacija iš Italijos „Arci Strauss“, vykdo projektą “Turn ON Europe and get involved!” (liet. “Įjunk Europą ir įsitrauk’’), kuriame dalyvauja jaunimo organizacijos iš keturių pasaulio žemynų – Europos, Afrikos, Pietų Amerikos ir Azijos.

Pagrindinis projekto tikslas – paskatinti jaunimą bei dirbančių su jaunimu judėjimą (mobility). Projektas tęsis iki spalio 31d. ir per šį laiką bus suorganizuoti net 14 jaunimo darbuotojų mainų tarp Europos ir kitų valstybių, ir bent po 2 vietinius užsiėmimus, kurie palies tokias aktualias temas kaip aktyvus dalyvavimas ir pilietybė, išradingumas, verslumas ir jaunimo įdarbinimo galimybės bei įvairias galimybes svetur (savanoriavimas, mokymai EST ir t.t). Taigi ir mes sulaukėme svečio iš Meksikos, atvyko savanorė Daniela, kuri stebės RJOS "Apvalus stalas" veiklą. Ji Rokiškyje viešės dešimt dienų. Norėdami parodyti koks gražus mūsų miestas surengsime ekskursiją po Rokiškį. Pirmiausia aplankysime Rokiškio krašto muziejų, apžiūrėsime dvaro sodybos aplinką. Vėliau keliausime link Šv. Mato bažnyčios. Penktą jos vizito dieną kartu apsilankysime anglų kalbos pamokose Romuvos padalinyje ir Vaižganto gimnazijoje. Tuomet jos lauks susitikimas su vietos laikraščiu „Gimtasis Rokiškis“. Šeštą viešnagės dieną jos lauks susitikimas su Rokiškio meru bei savivaldybės atstovais. Taip mes pristatysime Danielai Lietuvą: gamtą,kultūrą, tradicinį maistą. Dar mūsų laukia ir jos pristatymas apie Meksikos šalies kultūrą bei organizaciją. Taip pat vyks diskusija apie toleranciją ir diskriminaciją Meksikoje. O paskutinę Danielos viešnagės dieną Rokiškyje, turėsime Meksikos maisto kultūros popietę. Džiaugiamės atsiradusia galimybe daugiau sužinoti apie Meksiką iš pirmų lūpų ir didžiuojamės galėdami pristatyti savo kraštą.
Projektas tęsis iki spalio 31d. ir per šį laikotarpį bus suorganizuoti net 14 jaunimo darbuotojų mainų tarp Europos ir kitų valstybių ir bent po 2 vietinius renginius, kurie atkreips dėmesį į pilietiškumo bei aktyvaus dalyvavimo visuomenėje svarbą; jaunimo verslumą, vietines bei tarptautines įdarbinimo galimybės bei alternatyvas - savanorystę ir tolimesnį mokymąsi.

 

 
"Baltosios pirštinės"
 2014 m. gegužės 25 d.lyderiukai savanoriavo akcijoje "Baltosios pirštinės".  Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose užtikrino švarius rinkimus Rokiškiškyje bei jo rajonuose. 
BP 
 
Mokymai

 mokymai

Rokiškio jaunimo reikalų tarybos nariai (toliau JRT) kartu su Biržų JRT nariais pirmadienį-trečiadienį dalyvavo Jaunimo Reikalų Departamento organizuojamuose mokymuose ,,Efektyvumo didinimas atstovaujant jaunimo interesus savivaldybėse". Mokymų metu gilinomės į JRT aktualiausias temas, tokias kaip: JRT vaidmuo jaunimo politikoje, efektyvus komandinis darbas, strateginis planavimas, efektyvus veiklos planavimas, tarpinstitucinis bei tarpžinybinis bendradarbiavimas ir t.t.. Dalinomės gerosios patirties pavyzdžias ir užmezgėme glaudesnius ryšius tarp Rokiškio JRT ir Biržų JRT. Netgi nusimatėme preliminarias kitų Rokiškio ir Biržų JRT susitikimų datas! Ačiū Jaunimo Reikalų Departamentui už didelę dozę motyvacijos dirbti ir pasiūlymus, kaip tai daryti efektyviai! 

 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 9 - 12 iš 407

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Menas visada buvo puikus visuomeninės santvarkos veidrodis.(R. Vagneris)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Apklausa

Koks Jūsų amžius?
 

Akimirka

Prisijunk!