Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujausi

 tg2013.png
Sportinės varžybos
Pradėkim rudenį sportiškai!
Jau rugsėjo 16 dieną,15 valandą vyks Jaunimo mainų "Together we can!" finalinis renginys, krepšinio 3x3 ir futbolo 5x5 turnyras. Dalyvati gali visi jaunuoliai, nesvarbu lytis, amžius, sportinė patirtis. 
Tai puiki galimybė pabendrauti ir pažaisti su mišriomis komandomis iš Italijos, Portugalijos ir Latvijos. Labai laukiame visų norinčių gerai praleisti laiką 
*Renginys vyks KKSC (Sporto mokykloje)
*Registruotis čia: https://docs.google.com/forms/d/1lFvvFJaAeFnULjRDwWPHzb_dcp1a3EJOwjcQ1ko6aHM/viewform?edit_requested=true
 
Bizzz'14

bizzz'as

Ant rankų pirštų nebesuskaičuojam kiek kokių užsiėmimų ir veiklų buvo socialinių inovacijų konferencijoje Bizzz '2014. Ir mes, lyderiukai, labai džiaugiamės jog turėjom puikią progą sudalyvauti tokiame renginyje, kurį atsiminsime dar ilgai! Labai ačiū organizatoriams! 

 

 

 
Patvirtintas projektas
Together We Can!
iniciatyvine grupe

 

Kaip pažaboti netoleranciją? Į šį klausimą Europos jaunimas atsakymo ieškos Rokiškyje, projekte „Together we can“.

 

Aš tolerantiškas, bet homoseksualų nekenčiu. Aš toleruoju juodaodžius, bet šalia jo autobuse nenorėčiau sėdėti. Aš toleruoju čigonus, bet nenorėčiau, kad jie gyventų mano kaimynystėje. Tokias mintis galima išgirsti kone kaskart, kai paklausi žmonių apie toleranciją. Ką jau kalbėti apie tuos, kurie homoseksualus vadina iškrypėliais ir lygina juos su pedofilais, kitą religiją išpažįstančius vadina sektantais, o kitaip besirengiančius – nenormaliais.

Turime pagaliau suprasti, kad tolerancija – svarbus dalykas. Bet ar visi suprantame, kas ta tolerancija, kur yra jos ribos? Ar susimąstome, kada mes galime save vadinti tolerantiškais, o kada – ne?

Būtent į šiuos klausimus atsakymo ir ieškosime projekte „Together we can“. Šis yra pirmasis Rokiškyje finansuojamas projektas iš naujai Europos Sąjungos patvirtintos „Erasmus +“ programos. Dalyviai suvažiuos iš Lietuvos, Latvijos, Italijos ir Portugalijos.

Vienas pagrindinių projekto tikslų – parodyti, kad tolerancija nėr duotybė, o vertybė, kurios būtina siekti. Būtina griauti stereotipus, jais nepasikliauti ir jų kaip etikečių kitokiems neklijuoti.


Skaityti toliau...
 
Mokymai

 mok

 Šį savaitgalį, birželio 21 - 22 dienomis, vyko mokymai apie finansų pritraukimą. Jaunuoliai mokėsi bendravimo su jaunuoliais subtilybių, aiškinosi, kaip palaikyti glaudų ryšį su verslo sektoriumi.Antrąją mokymų dieną jaunų žmonių grupės pristatė projektų idėjas, priėmė bei dalijo patarimus. Įgiję naujos patirties, džiaugdamiesi naudingai bei linksmai praleidę laisvalaikį užbaigėme savaitgalį!

 

 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 5 - 8 iš 407

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Gyvenimas – kalėjimas iki gyvos galvos. (J. Turinas)  Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis. (R. Tagore)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Apklausa

Koks Jūsų amžius?
 

Akimirka

Prisijunk!