Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujausi

 tg2013.png
Japonijos pamokėlė
KONICHIWA!!!
Gruodžio 17 – ąją dieną, penktadienį, buvusi mūsų klubo narė taip pat prezidentė Giedrė mokė mus japonų kalbos subtilybių, išmokė gaminti japonų tradicinį, bei sparčiai pasaulyje populiarėjantį patiekalą – sushi.
 Pamokėlę pradėjome taip pat su buvusia klubo nare Aurelija, kuri ką tik grįžusi iš Japonijos bei Pietų Korėjos dalinosi savo įspūdžiais su mumis. 
 Visi buvome ypač įsitraukę – juk ši kalba yra ypač sudėtinga! Jei lietuviai abėcėlę turi tik vieną, japonai gali pasigirti turintys jų net keturias!
japonija (2).jpg

Pasiskirstę komandomis stengėmės šifruoti japoniškus rašmenis, taip pat išmokome užrašyti savo vardą bei stengėmės užmegzti pokalbį japonų kalba.
Baigę užduotis, pasiskirstę 
darbais bei nusiplovę rankas lėkėme gaminti. Iš pradžių dar nedrąsiai, bet vėliau pasitikintys savo jėgomis prigaminome begalę sushių. 
japonija.jpg
Sukūrę jaukią aplinką, sėdome ragauti netradicinio patiekalo. 
japonija (6).jpg
Vakarą užbaigė buvusių klubo narių seniai kurtas filmas ,,Nebūk madingas, būk gyvas“  Pilni įspūdžių, susitvarkę užbaigėme vakarą.

Dėkojame Giedrei bei Aurelijai už nepaprastai puikų vakarą!
 
“Social media as a tool for social development“
mokymai.jpg 
Dangus. Saulė. Jūra. Smėlis. Palmės. 

Taip, tai pagrindiniai gerų atostogų elementai, tačiau visa tai puikiai atspindi ir jaunimo mainus “Social media as a tool for social development“, vykusius gruodžio 14-21d. Egipte, Sharm El Sheikh mieste. 

Jaunimas iš Slovėnijos, Egipto, Italijos, Maroko ir mes, Jonas, Milda ir Radvilė iš Lietuvos, nagrinėjome šiems laikams itin aktualią temą – socialines medijas, susipažinome su Egipto kultūra bei tradicijomis.

Interaktyvūs užsiėmimai, diskusijos, komandos stiprinimo žaidimai pabrėžė ne tik socialinių tinklų, tokių kaip kaip Facebook, Twitter, LinkedIn ir kt. naudojimo skirtumus tarp vakarų ir rytų valstybių, bet ir atskleidė bendrus dalykus jungiančius jaunimą visame pasaulyje. 
Tai buvo puiki galimybė pažvelgti, kaip socialinės medijos garantavo revoliucijų Šiaurės Afrikoje sėkmę ir suvokti, jog socialinės medijos ne tik „jaunimo žaidimai“, bet šiuolaikinė komunikacijos ir žmonių mobilizavimo priemonė, leidžianti paprastai kurti bei dalintis informacija. 

Kiekviena diena buvo kupina naujų patirčių ir įspūdžių: tradiciniai egiptiečių šokiai, vakarienė kalnuose, nardymas Raudonojoje jūroje, kultūrinis vakaras skirtas šalių prisistatymui, tarptautinė konferencija „ Active participation, Citizenship and Democracy in the Euro Med Region”, kurioje dalyvavo 200 dalyvių bei Egipto Arabų Respublikos, Europos sąjungos, Latvijos nacionalinės agentūros atstovai, bei kiti jaunimo organizacijų svečiai. Pokalbiai bei diskusijos iki paryčių padėjo geriau vieniems kitus pažinti ir užmegzti partnerystes naujiems jaunimo projektams. Ir nors visus dalyvius skiria tūkstančiai kilometrų, socialinės medijos padeda virtualiai sumažinti šiuos atstumus ir nutiesti tiltą iki kito mūsų susitikimo. 
Apie tai linksmai...

 
Kaledėlės

kaledos.jpg

Kaledėlės-tai laikotarpis tarp kalėdų ir naujų metų, kai klubo nariai susirenka paminėti šių linksmų švenčių. Šiais metais kaledėles šventėme gruodžio 27. Visi labai šauniai praleidome laiką, žaidėme įvairius žaidimus. 

 
Išvyka į Vilnių

vilniui seime.jpg

Gruodžio 19 dieną, mes – Jaunųjų lyderių klubo nariai, vykome į Vilnių. Pirmoji stotelė buvo Lietuvos Respublikos seimas. Aplankėme seimo kovo 11-osios  salę, posėdžių bei konferencijų sales. Klubo nariai susipažino su seimo narių darbu, gyvai stebėjo posėdį bei dalyvavo renginyje skirtame studentų premijoms įteikti. Pilni įspūdžių pajudėjome link LiJOT biuro, kurio prezidentas yra buvęs klubo narys Mantas Zakarka. LiJOT tai yra Lietuvos Jaunimo organizacijų taryba, apjungianti net 64 Lietuvos organizacijas. Nepaprastai džiaugiamės Manto pasidalinta patirtimi su mumis bei susipažinę su jo darbu. Taip pat nepraleidome progos apžiūrėti Vilniaus miesto eglę ir pasidžiaugti artėjančiu šventiniu laikotarpiu!

 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 37 - 40 iš 407

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Jeigu patiri sėkmę po nesėkmės, tai ženklas, kad žaidi saugiai. (Woody Allen)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Apklausa

Koks Jūsų amžius?
 

Akimirka

Prisijunk!