Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujausi

 tg2013.png
Monetų piramidė

 centai

„Tavo centas gali!“ – tai projekto šūkis kurio tikslas parodyti, kiek gali žmonės, prisidėdami kad ir 1 centu. Iš surinktų 1 cento monetų bus pastatyta 1.000.000 centų piramidė. Trūksta labai, labai nedaug. Prie šios gražios akcijos jau antrą kart prisidėti nusprendė ir Jaunųju Lyderių Klubas, taip pat gali prisijungti ir tu. Tereikia surasti stiklainį su šios akcijos skrajute ir ten mesti monetas. Šiuos stiklainius gali rasti miesto bibliotekose, mokyklose, parduotuvėse bei kavinėse. Nepamiršk, TAVO CENTAS GALI!
Plačiau apie idėją http://monetupiramide.lt/ 

 
Šokio pamokėlė
šokio pamokėlėKlubo narė Julija lyderiukus mokė šokti valsą. Labai ačiū jai už puikią pamokėlę!
 
Užgavėnės

 

uzgavenes.jpg

Užgavėnės – žiemos šventė, kurios paskirtis – išvyti žiemą, prisišaukti pavasarį. Ši šventė nuo senų laikų žinoma visoje Europoje. Todėl ir mes, lyderiukai, nusprendėme ją atšvesti kartu. Nors ir žiemos nereikėjo varyti, iš mūsų ji jau seniai pabėgo, vis tiek prisiminėme tradicinius užgavėnių žaidimus ir dainas. Taip pat kepėme labai skanius blynus. Ir visi kartu nusprendėme, jog neverta pamiršti tokių švenčių kaip užgavenės, nes ji yra labai linksma šventė, kuri yra Lietuvoje jau nuo senų laikų. 

 
Jaunųjų lyderių klubo draugų ratas plečiasi!
online collaboration.jpg
Jaunųjų lyderių klubo nariai ne tik aktyviai dalyvauja, bet ir patys organizuoja tarptautinius jaunimo susitikimus, mainus  ir mokymus - kasmet daugiau kaip 70 jaunų žmonių turi progą susipažinti su kitomis kultūromis ir pasimokyti iš jų. Išmaišius beveik visą Europą, smalsumas bei noras mokytis ir tobulėti ne tik nesumažėjo, bet priešingai – toliau skatina imtis naujų iššūkių.
 
Vienu iš jų, tapo kvietimas prisijungti prie  jaunimo organizacijos iš Italijos „Arci Strauss“, vykdomo projekto “Turn ON Europe and get involved!” (liet. “Įjunk Europą ir įsitrauk’’), kuriame dalyvauja jaunimo organizacijos iš keturių pasaulio žemynų – Europos, Afrikos, Pietų Amerikos ir Azijos. 
 
Pagrindinis projekto tikslas – paskatinti jaunimą bei dirbančių su jaunimu judėjimą (mobility). Projektas tęsis iki spalio 31d. ir per šį laikotarpį bus suorganizuoti net 14 jaunimo darbuotojų mainų tarp Europos ir kitų valstybių ir bent po 2 vietinius renginius, kurie atkreips dėmesį į pilietiškumo bei aktyvaus dalyvavimo visuomenėje svarbą;  jaunimo verslumą,  vietines bei tarptautines įdarbinimo galimybės bei alternatyvas - savanorystę ir tolimesnį mokymąsį.  
 
Pagal šį projektą konkretūs žingsniai bus žengti link glaudesnio bendradarbiavimo su organizacijomis iš Pietų Amerikos. Mūsų organizacijos atstovė Milda Bagdonaitė kovo 5-28 dienomis svečiuosis ICYE-Colombia  (The Asociación Colombiana para el Intercambio Juvenil Cultural) Bogotoje. Šio vizito metu bus siekiama pasidalinti patirtimi ir užmegzti  ilgalaikį dialogą bei partnerystę. Na, o balandžio pabaigoje susipažinti su mūsų organizacija bei pasisemti idėjų ir patirties atvyksta svečias iš Meksikos. 
 
Kaip sakoma - kartą paragavęs, negali sustot, todėl ir mes toliau aktyviai ieškom bendraminčių ir galimybių „ragauti“ pasaulį. 
 
 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 25 - 28 iš 407

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Taigi jei turi protą, mokykis ko nors, nes protas be mokėjimo - kūnas be drabužio, žmogus be veido; juk pasakyta: išsilavinimas - proto veidas.
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Apklausa

Koks Jūsų amžius?
 

Akimirka

Prisijunk!