Jaunųjų lyderių klubas

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Naujausi

 tg2013.png
LiJOT asamblėja

 asamblėja

Klubo narės Asta ir Ligita lankėsi LiJOT 36-oje asamblėjoje. 

 
"Tolimoji Kinija"

 Kinija

„TOLIMOJI KINIJA“-nuotykis kurio nepamirši!

Šiandien, kultūros centre vyko renginys „Tolimoji Kinija”. Mes- Jaunųjų Lyderių Klubas, turėjome nuostabius svečius iš VDU kinų kalbos ir kultūros klubo „Wu Wei“. Jų dėka, visi dalyviai galėjo išmokti naujų dalykų, ir susipažinti su kinų kultūra iš pirmų lūpų-kiniečių, arba žmonių kuriems tai yra įdomu ir jie to mokosi. „Tolimosios Kinijos“ metu vyko tokie užsiemimai:

Skaityti toliau...
 
Diversity to improv my skills
 
ĮVAIROVĖ PADEDA AUGTI!
Diversity to improv my skills
Balandžio 3-10 dienomis Jaunųjų Lyderių Klubo nariai Lukas Audickas ir Giedrė Prievelytė dalyvavo tarptautiniuose mokymo kursuose 'Įvairovė gebėjimų ir kompetencijų ugdymui' ('Diversity to improv my skills' angl.) Sicilijoje. Pagrindinis šių mokymų tikslas buvo ugdyti profesionalių jaunimo darbuotojų ir jaunimo lyderių kompetencijas. Ilgamečių JLK partnerių - Italijos jaunimo organizcijos "Arci Strauss" - organizuotas projektas sujungė jaunimo lyderius ir darbuotojus iš 18 šalių (Italijos, Albanijos, Bulgarijos. Kroatijos, Lietuvos, Montenegro, Čekijos, Bosnijos ir Hercogovinos, Kipro, Estijos, Kosovo, Makedonijos, Lenkijos, Serbijos, Turkijos, Graikijos, Ispanijos ir Portugalijos). Dalyvius suvienijo bendras tikslas - pasidalinti tarptautine patirtimi ir ugdyti darbo su tarpkultūrinėmis grupėmis įgūdžius. Projekto metu, pasitelkdami neformalaus ugdymo metodus, nagrinėjome tarptautinio bendradarbiavimo keliamus iššūkius ir teikiamas galimybes. Tai buvo nepakartojamas šansas mokytis ir dalintis patirtimi apie skirtingus darbo su tarptautinėmis dalyvių grupėmis būdus. Su profesionalių jaunimo trenerių pagalba, pasitelkdami diskusijas ir simuliacijas, nagrinėjome procesus, vykstančius tarpkultūrinio darbo metu. Kartu analizavome ir išbandėme metodus, kaip kultūrų skirtumus paversti privalumais, kurdami metodinį rinkinį, skirtą pagerinti tarptautinių projektų kokybę. Šių mokymų metu ne tik turėjome galimybę pažvelgti į aktualias problemas iš 18 skirtingų šalių perspektyvų, bet ir užmezgėme vertingus partnerystės ryšius, kurie jau virto naujomis projektų idėjomis.
 
Tolimoji Kinija
Tolimoji Kinija
Skaityti toliau...
 
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezultatai 21 - 24 iš 407

Draugai


erasmus.jpgTavo centas gali!' mce_tsrc=

Wrapper


Gyvai

Jei nori būti sveikas, laimingas bei turtingas, pasistenk mąstyti sveikai, laimingai bei turtingai 24 val. per parą ir atsikratyti destruktyyvių, baimingų ir nelaimingų minčių. Šie du mąstymo tipai negali egzistuoti drauge. (Sidney Madwed)
---
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga "Apvalus stalas" yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė.
---
2012 m. gegužės 29 d. RJOS "Apvalus stalas" įgyjo EST priimančios, siunčiančios ir koordinuojančios organizacijos statusą.
---

Nauja skiltis "KELIAUK IR TOBULĖK"

---

Išsakyk savo nuomonę

---

Skirk 2%

Apklausa

Koks Jūsų amžius?
 

Akimirka

Prisijunk!